Komputerizace peněžní služby Československé pošty

⭐ Zde budou výběrově umístěny vzpomínky, manuály a popisy dnes už vesměs neaktuálních zařízení a další historické materiály, které se tématicky nevejdou do sekcí "Opravy a restaurování starých elektropřístrojů" či "Návody, schémata, manuály, literatura, katalogové listy"

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#31 Příspěvek od sinclair »

Michale22 a to víš jak? Dá se to nějak ověřit?

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#32 Příspěvek od Michal22 »

Já to mám ověřené tak, že mi to řekla kamarádka, která na FÚ dělá.
Pokud někdo na Aukru prodává ve velkém, tak Aukro normálně pošle teplý bonz FÚ.
Nepamatuji si už ale, jestli tam byla podmínka nějakého obratu, nebo jestli stačilo, když prodeje uživatele vykazovaly znaky soustavné činnosti.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#33 Příspěvek od Celeron »

Když jsem posledně nakupoval na Aukru, tak mi přišel do emailu z autoeet.cz doklad. Asi mají "soustavní" prodejci jisté zkušenosti z kontroly FU. :)
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#34 Příspěvek od Mysteri »

Možno musia zo zákona ohlasovať nejaké ,,nadlimitné" finančné obraty v rámci určitého časového obdobia/konkrétna osoba. Podobne, ako musia ohlasovať banky nadlimitné hotovostné vklady. By som to videl na nejaký EÚ zákon. Podobne to funguje aj v stávkových spoločnostiach. (tak nejak podobne sa asi prišlo aj na prúser v TIPOSE + k tomu boli ,,úprimné bonzy" pracovníkov na ich ,,neviditeľného", dobre plateného kolegu, ktorého zamestnal ich, vtedy nový riaditeľ)

Odpovědět

Zpět na „Historie a vzpomínky na doby dávno minulé“