ON GRID respektive Mikroinvertor a Vystup UPS cisty sinus.

Solární technika, tepelná čerpadla, rekuperace, vzduchotechnika, klimatizace, ohřev TUV... prostě všechno, zač platíme, ačkoli bychom třeba ani nemuseli

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Onkyo
Příspěvky: 1335
Registrován: 02 led 2006, 01:00
Bydliště: Košice-okolie

ON GRID respektive Mikroinvertor a Vystup UPS cisty sinus.

#1 Příspěvek od Onkyo »

Dobry den.
Chcel by som sa opytat ci nahodou niekto nevie ci je to prevadzkovatelne ak by som pripojil mikroinvertor na vystup UPS s cistym sinusom ONLINE UPS .Ako by sa to spravalo.Videl som videa kde to takto prevadzkuju,alebo to maju pripojene na invertor sinus 24/230V.Len ako je to potom ak je spotreba nulova respektive mensia ako dava mikroinvertor.Ked to bude tlacit do UPS co sa stane?Nikto mi na to nevie odpovedat.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#2 Příspěvek od rezis »

Už jsi se ptal a už jsem ti odpověděl ze to je nedefinovány stav a nejspíše dojde k poškození Ups. Navíc Ups docela dost válčí s jalovinou takže není ani vhodná třeba pro indukcni zátěž.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Onkyo
Příspěvky: 1335
Registrován: 02 led 2006, 01:00
Bydliště: Košice-okolie

#3 Příspěvek od Onkyo »

Ano omylom som zadal zase prispevok.

Uživatelský avatar
Onkyo
Příspěvky: 1335
Registrován: 02 led 2006, 01:00
Bydliště: Košice-okolie

#4 Příspěvek od Onkyo »

Pokial je zataz tam mi to nabehne.Ale skusil osm odpojit zataz mal som obmedzeny mikroinvertor lenna 30W a prdlo hned poistku.Chvalabohu,ze UPS a menic mi to prezil.Viac neskusam.Takze pokial je zataz vecsia ako dodava menic tak to ide.Aspon tolko.Viac to neskusam.

Odpovědět

Zpět na „Energie a energetika v domácnosti“