samsung

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
parez
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

samsung

#1 Příspěvek od parez »

žádám o pomoc s identifikací šasí -samsung CZ-21N112T.Nemohu rozjet zdroj,a chci se pokusit najítn schema na netu.Díky za pomoc.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#2 Příspěvek od Killroy »

parez píše:žádám o pomoc s identifikací šasí -samsung CZ-21N112T.Nemohu rozjet zdroj,a chci se pokusit najítn schema na netu.Díky za pomoc.
Je to chassis KS9A. Mám ho komplet k dispozici, ale má bezmála 5MB. Můžu poslat mailem. Jinak je na http://tv-remont.my1.ru (nutná registrace)
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
parez
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od parez »

Killroy píše:
parez píše:žádám o pomoc s identifikací šasí -samsung CZ-21N112T.Nemohu rozjet zdroj,a chci se pokusit najítn schema na netu.Díky za pomoc.
Je to chassis KS9A. Mám ho komplet k dispozici, ale má bezmála 5MB. Můžu poslat mailem. Jinak je na http://tv-remont.my1.ru (nutná registrace)
Jsem tam registrován,ale nejde mi to stahnout.Pořád mi to hlásí chybu.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#4 Příspěvek od Killroy »

parez píše:
Killroy píše:
parez píše:žádám o pomoc s identifikací šasí -samsung CZ-21N112T.Nemohu rozjet zdroj,a chci se pokusit najítn schema na netu.Díky za pomoc.
Je to chassis KS9A. Mám ho komplet k dispozici, ale má bezmála 5MB. Můžu poslat mailem. Jinak je na http://tv-remont.my1.ru (nutná registrace)
Jsem tam registrován,ale nejde mi to stahnout.Pořád mi to hlásí chybu.
Něco děláš špatně, když tak ti to pošlu mailem nebo zkus stáhnout tohle: www.eserviceinfo.com/index.php?what=search2
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
parez
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od parez »

Killroy píše:
parez píše:
Killroy píše: Je to chassis KS9A. Mám ho komplet k dispozici, ale má bezmála 5MB. Můžu poslat mailem. Jinak je na http://tv-remont.my1.ru (nutná registrace)
Jsem tam registrován,ale nejde mi to stahnout.Pořád mi to hlásí chybu.
Něco děláš špatně, když tak ti to pošlu mailem nebo zkus stáhnout tohle: www.eserviceinfo.com/index.php?what=search2
Tak jsem to stáhl,ale zdroj je dělaný jinak bez optočlenu.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#6 Příspěvek od Killroy »

parez mimo jiné píše: Tak jsem to stáhl,ale zdroj je dělaný jinak bez optočlenu.
Tak to nevím co tam máš, CZ-21N112T by mělo být KS9A(P) a to je chassis s optočlenem ve zdroji.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
silio
Příspěvky: 322
Registrován: 15 led 2007, 01:00
Bydliště: Žilina

#7 Příspěvek od silio »

Je to chassis KS9A,ako píše Killroy.

Uživatelský avatar
parez
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od parez »

silio píše:Je to chassis KS9A,ako píše Killroy.
Na desce jsem našel rok 2004.03.13. Za trafem jsem ještě oběvilčást štítku ....N112TZXXEH.Optočlen tam opravdu není.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#9 Příspěvek od Killroy »

parez mimo jiné píše: Na desce jsem našel rok 2004.03.13. Za trafem jsem ještě oběvil část štítku ....N112TZXXEH.Optočlen tam opravdu není.
Tahle řada Samsungů je jistotně postavena na chassis KS9A, jedině snad že by do některých kusů dávali nějaké jeho modifikace bez opta. A to se mi moc nezdá. Co je vzadu napsáno na bedně?
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
parez
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od parez »

Killroy píše:
parez mimo jiné píše: Na desce jsem našel rok 2004.03.13. Za trafem jsem ještě oběvil část štítku ....N112TZXXEH.Optočlen tam opravdu není.
Tahle řada Samsungů je jistotně postavena na chassis KS9A, jedině snad že by do některých kusů dávali nějaké jeho modifikace bez opta. A to se mi moc nezdá. Co je vzadu napsáno na bedně?
Samsung CZ-21N112T podtím je napsáno CZ21N112TZXXEH TYP No.FM21N11 Seriové číslo:40813HEXA00072L.Je to koupené prý u nás.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#11 Příspěvek od Killroy »

Tak to jsem v koncích. Je to nějaké divné, mělo by to totiž sedět. Nezbývá nic jiného než zkusit ten zdroj opravit bez schématu, případně využít podobností s KS9A.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
parez
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od parez »

Killroy píše:Tak to jsem v koncích. Je to nějaké divné, mělo by to totiž sedět. Nezbývá nic jiného než zkusit ten zdroj opravit bez schématu, případně využít podobností s KS9A.
Večer zalezu a půjdu nato. dam vedět jak to dopadlo.

Uživatelský avatar
silio
Příspěvky: 322
Registrován: 15 led 2007, 01:00
Bydliště: Žilina

#13 Příspěvek od silio »

Dal som na upload do TV/schémata dokument TV model-chassis,stiahni si to a pozri.Podľa typu čo uvádzaš,by to malo byť to chassis.Možno čo máš na stole Ty je nejaká modifikácia,neviem.

Uživatelský avatar
parez
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od parez »

silio píše:Dal som na upload do TV/schémata dokument TV model-chassis,stiahni si to a pozri.Podľa typu čo uvádzaš,by to malo byť to chassis.Možno čo máš na stole Ty je nejaká modifikácia,neviem.
Díky moc .už mam opraveno.Byla to zenerka na 27V pod napětim měla částečný svod.Když jsem ji měřil venku chovala se OK. poz.číslo DZ 803.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#15 Příspěvek od Killroy »

parez mimo jiné píše: Večer zalezu a půjdu na to. dam vedět jak to dopadlo.

Díky moc .už mam opraveno.Byla to zenerka na 27V pod napětim měla částečný svod.Když jsem ji měřil venku chovala se OK. poz.číslo DZ 803.
No vidíš, a to ještě ani není půlnoc... :lol: :lol: :lol:
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“