Jakou koupit indukční desku.

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
milin
Příspěvky: 740
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: SM

Jakou koupit indukční desku.

#1 Příspěvek od milin »

Jakou koupit indukční desku , co doporučíte_dik

Uživatelský avatar
Hape
Příspěvky: 353
Registrován: 08 úno 2010, 01:00
Bydliště: Dolní Cerekev, Česko (Czechia)
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Hape »

Na konci ledna sem za akční cenu 10 999,- na Mallu koupil desku Bosch PIF675FC1E. Skoro denně se na ní něco vaří a zatím funguje bez chyby. Ovládání je snadné a je i na pohled pěkná, za mně tedy můžu doporučit.

Uživatelský avatar
passion
Příspěvky: 890
Registrován: 22 črc 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#3 Příspěvek od passion »

Keď som sa kedysi rozhodoval akú kúpiť, tak mi ktosi poradil, alebo som kdesi čítal, že je super, aby mala každá "platňa" svoj samostatný ovládací prvok. Bola to rada nad všetky ostatné. Mám 4-5 rokov electrolux ehi6540fhk a to ovládanie sliderom pre každú platňu zvlášť je božie.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#4 Příspěvek od termit256 »

Mel bys napsat kolik za to minis utratit. Bude rozdil kdyz mas rozpocet 10k nebo 100k.
Samostatny slider pro kazdou plotynku je naprosta nezbytnost, pokud si nechces zasmodrchat prsty. Jen tlacitka +- jsou porod a kdyz jeste navic musis prepinat plotynku kterou tim ovladas, to je uplne k nicemu. Takovym deskam se urcite vyhni.

Uživatelský avatar
milin
Příspěvky: 740
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: SM

#5 Příspěvek od milin »

Počítám 12k

Uživatelský avatar
dracekvo
Příspěvky: 402
Registrován: 10 úno 2009, 01:00

#6 Příspěvek od dracekvo »

Já mám kombi electrolux https://www.kasa.cz/kombinovana-varna-d ... 1fk-cerna/
a nedám na ní dopustit. Ovládání celkem logické.
Stejně většinou člověk vaří nejvíce na dvou předních plochách. A stále mám možnost na dvě zadní dát něco, co nepodporuje indukci.
Dost dobrej je i ten turborežim na indukci. A nevím jeslti je to vlastnost po celé ploše, nebo jen v oblasti tlačítek, ale když něco více vyteče z hrnce, tak to začne pípat a vypne se. Už se mi to párkrát hodilo :-D

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#7 Příspěvek od pocitujlasku »

ja mam uz par rokov electrolux. Kazda platna vlastny slider, detsky zamok (funguje aj na kocurov :) ).
ma to aj taku vychytavku, ze ovlada digestor cez ir - nemam taky, ale planujem si to tam dopracovat, je to klasika dialkove, par kodov, ktore urcuju, na aky stupen sa ma odsavanie zapnut, resp. vypnut.

dracekvo: v navode sa nieco spomina o tom, ze dokazu detekovat, ked nieco vykypi a vypnut.
No vidis, a tak si sa bal

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“