TV program "STV3"

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#31 Příspěvek od p32 »

No, konečně. Teď jim prý budou přebývat peníze na kvalitní programy (Bohouše a Mrazíka). :lol:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od Hubert_79 »

A na Silvestry s Menšíkem. Pro ty mladé nasadí Zedníčka s Paulovou :lol:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#33 Příspěvek od rnbw »

Mohli to nechat a ako prvy zrusit Sport. Tam su naklady omnoho vyssie.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od Hubert_79 »

No, nevím jak v televizi, ale když jsem ji měl, tak ačkoli ČT má sportovní kanál, tak na ČT2 byl co chvíli nějaký.
A to nemluvím o rozhlase, na Radiožurnálu je sport imrvére. To ať si strčí kamsi...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#35 Příspěvek od kokun »

Njn - zase Hubert, který ani televizor nemá (ale koment si neodpustí) :lol:

Ale přečtěte si třeba komenty pod články na SK webech, kde lidem bude chybět. Koneckonců stejný osud, jen o měsíc později, čeká teď naši ČT3-ku (s podobnými komentáři).
Já (ač taky senior) na jedno i druhé koukám spíš vyjímečně (náhodně).
Ono taky u nás má STV3-ku málokterý provider ve své nabídce. Já, s možností přeshraničního příjmu DVB-T, mohu STV3 přijímat i v pozemáku. Přestože mám už 9 let starého Panasonica (sice DVB-T2, ale pouze H.264, nikoliv H.265/HEVC), tak na něm (téměř) všechny SK programy v pozemáku jdou (na rozdíl od našich, které už 2 roky nejdou). Slováci je stále vysílají v MPEG-4 (některé i v MPEG-2). Výjimkou je jen několik programů vysílaných v kodeku HEVC, a ty jsou stejně jen v placené Plustelce. Na dvou dalších tvp, kde mám pouze pozemák, jsou tyto programy v playlistu samozřejmostí.
A právě že tyto programy mají reklamy minimum (na rozdíl od komerček jak SK, tak i našich), tak proto jsou také koukatelné :roll:

A proč někdy ČT vysílá sport i na ČT2 (anebo i na trojce)?
Když na ČTsport už něco vysílají a souč. se odehrává něco dalšího-atraktivního, tak kde to mají vysílat? Někdy je toho tolik, že jim už nestačí ani HbbTV (přes červené tlačítko).
A že tebe sport vůbec nezajímá je ovšem jen tvoje věc - většinu chlapů zajímá (víc než třeba nějaké debi*ní filmy).

Teď, když STV3 (i ČT3) skončí, tak budou (při jejich absenci) zase cpát archivní snímky na STV2-ku (i ČT2-ku), které zase nebudou mít kam jinam dát - a to ti vadit nebude? Asi ne, když televizi nemáš :lol:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od Hubert_79 »

Vadit mi to nebude, jen jsem to podotkl, co mi z TV utkvělo. Ať si pro mě za mě vysílají třeba celý den teleshopping s Horstem Fuchsem a Gábi :lol:
O tom, koho zajímá či nezajímá sport bychom mohli vést nekonečné debaty... Faktem je, že na tom Radiožurnálu mě to teda celkem otravovalo; bylo to co chvíli. Co ale byl vrchol zábavy byl pořad Ó Roma vakeren, myslím v sobotu od osmi.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“