Vkládání zajímavých obrázků III

Tady si vyzkoušejte tvorbu témat a použití bbkódů, tagů, upload fotek

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#271 Příspěvek od EKKAR »

josef_novak píše:Že by to referendum v Chersonu bylo cinknuté?

http://rusfuck.8u.cz/cherson.mp4
Určitě nebylo, protože to by pak ani nemohlo platit referendum o učunění Kaliningradský oblasti Královeckým krajem ČR, kde pro souhlas s takovým učuněním hlasovalo celejch 189% voličstva zapsanýho ve voličskejch seznamech - který samozřejmě zahrnujou i všecky zesnulý už od doby Velký nevlastenecký války ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#272 Příspěvek od ZdenekHQ »

Objednal jsem si 23W ledku na terasu, protože klasický úsporky tam v zimě nesvítí, a dorazila tahle koule. No samozřejmě kryt světla na to nasadit nejde, tak jsem to jen "objel" silikonem, pod "stříškou" to je, nechám to bez krytu a až to exploduje, vrátím tam asi zas tu 100W žárovku s krytem. Ochrana polohou to snad pojistí, je to vysoko.

Otázka je, kdy se rozsype ten plast. Pochybuju, že má UV stabilizaci.
Přílohy
koule.jpg
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#273 Příspěvek od tomasjedno »

Kdyby na to šel nasadit ten kryt, tak by se pod ním upekla.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#274 Příspěvek od hafca »

Nalezeno dnes při cestě
Přílohy
zn.jpg
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#275 Příspěvek od Celeron »

ZdenekHQ píše:Objednal jsem si 23W ledku na terasu, protože klasický úsporky tam v zimě nesvítí, a dorazila tahle koule.
Neboj se toho, máme 6 kousků asi 4 roky na chalupě našroubovaný do porculánových kopejtek a zatím žádnej problém. Je to na nevytápěný chodbě, lyžárně a na krytý venkovní terase na mrazu.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#276 Příspěvek od samec »


Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#277 Příspěvek od ok1hga »

samec píše:načo to bolo?
. . . pro špióny.

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#278 Příspěvek od kevin_mitnick »

Vysilali se tim pokyny pro agenty na nepratelskem uzemi. Vyhodou bylo, ze pro prijem stacil agentovi rozhlasovy prijmac co koupil v kazdem druhem obchodu s elektronikou a tak nebylo mozno nalezt u domovni prohlidky nic kompromitujiciho. Zpravy od agenta centrale se pak predavali pres mrtve schranky.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#279 Příspěvek od EKKAR »

To řízení vysíláním a odesílání zpráv přes mrtvý schránky se dělalo za II.sv.války, když nebylo možný vysílat do cílovýho státu řídící agenty nebo tam mít rezidenta. V době "studený války" a po ní se tyhle možnosti kombinujou, využívá se i "spojek", který zprávu vyberou buď přímo od agenta, nebo ze schránky a donesou ji buď zase další spojce, nebo do další schránky, velice "oblíbená" je například kombinace s nějakým obchodem, kde se střídá víc lidí a spojka předá zásilku pokladní(mu) spolu s uvedením nějakýho hesla při placení spolu s penězma. Další přenos pak záleží na fantazii agenta, kterej "síť" zřizuje - jestli z obchodu zásilka putuje pomocí dalšího zákazníka, nebo je předaná personálem k dalšímu transportu jiným způsobem - třeba dodavateli zboží. Možností je nespočet a "školy špyjónů" všech států je neustále obohacujou novýma prvkama, protože co si budem povídat, špionáž nezanikla a čmuchá se všude ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

nixdorf
Příspěvky: 540
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#280 Příspěvek od nixdorf »

... a oni dodnes vysielajú, v pravidelných intervaloch. Pre predpovede pozri priyom.org alebo newsletter ENIGMA2000; zvlášť polské stanice sa dajú chytiť i na vreckový KV prijimač (len nie tie od Tesly a podobné hluché polená). Samozrejme, je ich už len zlomok, už sa dávno prešlo na digitálne režimy.

A napríklad táto začala presne na sekundu, podľa predpovede. Samozrejme, rádiostanica a obrovská krátkovlnná anténa je už viac nápadná než tranzistorák do kapsy :lol:
S9+, do Poľska neďaleko... 363-00, teda pre agenta č. 363 nemajú pre dnešok nič.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#281 Příspěvek od Artaban001 »

Na KV jsem nacházel spousty číselných stanic - dokonce i česky mluvící - někde psali, že ten hlas byl syntetizovanej nějakým zařízením. Ve vedlejším vlákně jsem dával link na cryptomuseum, kde je spousta zajímavostí, včetně tohodle:
https://www.cryptomuseum.com/covert/bugs/thing/
Akorát mi nejdou do hlavy stanice, které vysílaly třeba půl hodiny tóny jako když generátor náhodných čísel ovládá klapky elektronického piána pro děti.
Teď už se moc poslouchat nedá - outdoor LTE modem Huawei tu dělá děsný bordel, takže je zahlcený skoro vše (je tu vedle mě)

nixdorf
Příspěvky: 540
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#282 Příspěvek od nixdorf »

Jedna česká mala dokonca oficiálne zaregistrovanú volaciu značku OLX a spadala pod ministerstvo vnútra, v minulosti snáď ŠtB. Dokonca vydávali QSL pohľadnice tomu, kto ich zachytil a ozval sa.
E2K označenie S05/S05a, nahrávka

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#283 Příspěvek od ok1hga »

dobová reklama . . .
Přílohy
montazeanten.jpg

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#284 Příspěvek od Hubert_79 »

Reklamní nálepka na sirky :)
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#285 Příspěvek od rnbw »

Parkovanie hlavy mimo platni sa niekedy nepodari...
Přílohy
hdd_park_fail.jpg

Odpovědět

Zpět na „Na vyzkoušení“