digitronový čítač

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#91 Příspěvek od ZdenekHQ »

petula píše::arrow: ZdenekHQ :D eskymáci nemluví svahilsky, ale laponsky. Swahilsky se mluví v Africe, ačkoliv v Africe převažuje globálně francouzština.
Aha. No já netušil, že nemáš nadhled a smysl pro humor. Potom hlavně nedoporučuju chodit na Cimrmany, to bys reklamoval snad každou větu (jak ten Američan, ten to taky nepochopil. Prý si musíme géniuse vymýšlet, když žádnýho nemáme).
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#92 Příspěvek od petula »

Zdenku, na českém Zimmermanovi jsem nikdy nebyl. Znal jsem německého Rolfa Zimmermana v bývalé NDR. Ten měl "politický" škraloup (byl věřící ačkoliv kostely byly v bývalé NDR zavřeny, pokud nebyly rovnou zbourány) a proto Rolf nesměl cestovat ani do ČSSR a tak dělal hajného v lesích u Erfurtu. To aby se od něj nikdo politicky nenakazil... To je humor, co? On to bral s hmorem a v lese dělal seance. Sešlo se tam desítky lidí, tajně a bylo tam fakt veselo. Nad lesem přitom lítala STASI helikoptéra ... groteska.
Dnes, z humoru dávám přednost německé Heute Show v TV každou neděli a pátek. Jenže takový pořad v dnešním Česku není myslitelný.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#93 Příspěvek od termit256 »

petula píše:termite, schéma ti nakreslí na počkání kdejaký 10-tiletý čínský klučina v garáži. To umí úplně každej. Dávat sem schéma mi tedy přijde úplně zbytečný. :D
Zato zverejnovat screenshot jedne strany tistaku ma vyznam...hmmm... nevim jaky, nejspis vubec zadny :-)

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“