BM 463

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Spejchal
Příspěvky: 7
Registrován: 24 led 2008, 01:00

BM 463

#1 Příspěvek od Spejchal »

Dobrý den, taky potřebuji schéma k BM 463. Už to tu bylo, ale nedaří se mi spojit s účastníky tohoto problému. Prosím o pomoc. Díky, Luděk. Adr. ludek.spejchal@seznam.cz

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jef111 »

Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#3 Příspěvek od tandel »

Mimochodem, skvělý stroj, jeden z nejlepších, co udělali.

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od jef111 »

Jen mohl být trošku menší, vevnitř je spousta nevyužitého místa které pak chybí na stole.
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#5 Příspěvek od tandel »

Byl to vrchol práce jednoho z vývojářů, který potom odešel do školství, prostě učit novou generaci v oboru elektroniky.

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od jef111 »

To mě zase učil člověk jehož blízký kamarád zkonstruoval téměř celou BM566. Bohužel jsem se s ním nikdy nepotkal.
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
Sejny
Příspěvky: 239
Registrován: 29 zář 2005, 02:00

#7 Příspěvek od Sejny »

No... v Tesle určitě byli chytří lidé... ale taky se tam dost pajcovalo. P.S. taková perlička: Údajně nějaký vývojář byl zlákán a prchl do Tektronixu.. okamžitě poté byla svolána podniková porada na které se to celé řešilo :D a vyplynulo z toho že v Tesle se vše naučil a pak prchl k imperialistům :D o brněnské Tesle nějaké podrobnosti vím, zajímám se o jejich historii a jak to tam chodilo... taky jsem jejich (ne)mocných strojů slušné množství opravil :)

Uživatelský avatar
Spejchal
Příspěvky: 7
Registrován: 24 led 2008, 01:00

#8 Příspěvek od Spejchal »

Tak už mám schéma, díky za pomoc. Odešly ty tunelky v X vychylování, jedna zkrat a druhá rozpojeno. Tedy je to v troubě. Luděk.

Uživatelský avatar
Sejny
Příspěvky: 239
Registrován: 29 zář 2005, 02:00

#9 Příspěvek od Sejny »

tunelky ve vychylování?? když už tak ve spouštěcích obvodech :wink:

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“