programátor SEGGER J-link EDU

Diskuze a poradna o programátorech a programování různých obvodů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

programátor SEGGER J-link EDU

#1 Příspěvek od Wolfik »

Nechci se drbat s čínskými klony z ebaye a koukám po j-linku pro nekomerční účely SEGGER J-link EDU.

Segger prodává tuhle verzi přes https://www.ak-modul-bus.de/stat/segger_j_link_edu.html

Akorát nevím, co si mám představit pod důkazem, že to mám na hobby záležitosti... :lol:
Zkoušel to někdo?

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od Zaky »

Prostě jim napiš z nějakého nefiremního emailu a popiš jim, že jsi hobík a na co to chceš. Buď to projde, nebo ne.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
Mahoney
Příspěvky: 347
Registrován: 26 říj 2019, 02:00

#3 Příspěvek od Mahoney »

DeSade: Budeš muset doložit potvrzení od zaměstnavatele, že pracuješ jako číšník :D

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#4 Příspěvek od Wolfik »

Zaky píše:Prostě jim napiš z nějakého nefiremního emailu a popiš jim, že jsi hobík a na co to chceš. Buď to projde, nebo ne.
Upřímnost neprošla...potřebují popis nějakého minulého nebo budoucího projektu, ale co mám ksakru si jako vymyslet? Robota na splachování hajzlu a sklápění prkýnka? :D

Uživatelský avatar
Mahoney
Příspěvky: 347
Registrován: 26 říj 2019, 02:00

#5 Příspěvek od Mahoney »

Asi něco, co je doma… Ohřev vody v bazénu, zalévání skleníku, pouštění a krmení slípek, a tak podobně…

Doufám, že se pochlubíš :D

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#6 Příspěvek od Zaky »

Zřejmě to chceš na nějaku konkrétní záležitost, tak jim ji prostě popiš, ne? Jestli je chceš očůrat a používat to komerčně, tak to nedělej a nebudeš se muset za sebe stydět. Když jsem jednou na výstavě chtěl od jedné firmy vývojový kit, co sem tam někomu dali a nebyl za úplně málo peněz, tak jsem tam s nimi nakonec musel asi hodinu a půl žvanit, než jsem uspěl :-) Ti ale naopak samozřejmě komerční využití jejich produktů vítali.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#7 Příspěvek od Wolfik »

Chtěl jsem to jen pro vlastní edukační důvody, protože v práci jsem zvyklý pracovat se SEGGERy a nechtěl jsem podporovat Čínu nákupem nějakého klonu. Vývojové kity mají onboard programátory, ale nemáme to takové možnosti jako plnohodnotný programátor.
Rozhodně nemám v plánu s tím dělat ani v budoucnu nic komerčního.

Uživatelský avatar
voitano
Příspěvky: 466
Registrován: 02 pro 2009, 01:00

#8 Příspěvek od voitano »

Napsal bych - bud dostanete 2000 za origo, nebo si koupím klon od čínana za 500..... :D

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#9 Příspěvek od Wolfik »

něco takového jsem jim původně sdělil, ale oni chtěli prostě ten hobby projekt, tak jsem popsal to ovládání hajzlového prkýnka a prošlo to...Němci no...

Uživatelský avatar
Zmije
Příspěvky: 1513
Registrován: 30 čer 2005, 02:00
Bydliště: Pardubický kraj

#10 Příspěvek od Zmije »

Já jsem si ho koupil na Farnellu před dvěma lety, nepamatuji si, že bych musel uvádět důvody proč a na co.
J-LINK EDU

Odpovědět

Zpět na „Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů“