Adaptér S040EM1200300 12 V/3 A

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#16 Příspěvek od rnbw »

Teraz to mas lepsie ako nove.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od workhard »

Přesně tomu jsem měl za cíl se vyhnout ;) Mám to takhle, pod elektronikou je v bedně router, TV zásuvka se 4x aktivním rozbočovačem a trafo 12V 1,2A. Zdroj dává 12V trvalých pro router a anténu a spínaných 18:00 až 24:00 pro vitrinku v obýváku a teď i pro cingrlátka v oknech.
Přílohy
pohled
pohled
elektronika
elektronika
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Behemot »

forbidden píše:Tak když se daří, tak se daří. Dnes mi odešel adaptér, co napájí switch hned vedle. :twisted:
Akorát to DVE je o poznání horší kvalita. To už příště opravovat nebudu. Klasickej problém s místem, slušný kondy se do něj nevlezou, musel jsem trochu improvizovat. 6,8 µF/400 V s Ø 8 mm fakt neseženu.
Výstupní kond jakby tam nebyl, C2 jakbysmet, jen C1 vypadá OK. C3, co napájí řídicí IO už nebyl v kondici taky. Vyměnil jsem to vše, kromě C1. Dodělal jsem tam ještě varistor a před něj pojistku. Místo tam bylo, ale neosadili to, asi by to už pak bylo moc drahý. :evil:
šak sou voba paralelně, tvoří to vysokonapěťovej Pi filtr s tou tlumivkou, takže první dát Rubycon LLE 3,3/400 a druhej Chemi-Con KXJ 10/400, obojí mám skladem v dostatečným množství :wink:

jinak přesně vod toho sem naskladnil špičkový zdroje Seasonic 12 V/5 A s perfektním osazením, vysokou účinností a tříletou zárukou, jak tady v každým druhým vlákně někdo brečí nad supr kvalitou rejžáckejch zdrojů (tydle dvá sou eště bomba proti tomu, co chodí teď)

hádé kolik kolenovrťáků si jich už koupilo :arrow: :arrow:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#19 Příspěvek od rnbw »

Nikoho tu nezaujimaju reklamne zvasty na tvoj obchod.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Behemot »

Behemote, uber. Příspěvek smazán. ZdenekHQ

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od forbidden »

Ten Seasonic máš někde nafocenej uvnitř? Přiznám se, že Seasonic mám tak trochu za přeceňovanou značku. Už jsem někde i četl, že v PC zdrojích už neosazují zdaleka špičkový komponenty. Ale osobně jsem jej na stole ještě neměl. Cena je nicméně dost dobrá na 12 V/5 A.
Kvalitní adaptéry a zdroje kupuju XP power a TDK-Lambda, jen ty ceny nejsou nic moc.
A nemáš alternativu k tomuto? Ta výška 16 mm je právě dost limitující.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#22 Příspěvek od xsc »

Oni dělaj víc řad a samozřejmě že Seasonic OEM je osazená nejlevněji. Ale i tak 10 let dala a hlavně mi žádný jejich zdroj nevzal nic na výstupu. Buď klasicky odešla SB větev nebo vstup, ale dál se nic nepřeneslo.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#23 Příspěvek od Kvicala_r »

forbidden píše:A nemáš alternativu k tomuto? Ta výška 16 mm je právě dost limitující.
Tak i ECOM nabízí rozumné typy

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od Behemot »

forbidden píše:Ten Seasonic máš někde nafocenej uvnitř? Přiznám se, že Seasonic mám tak trochu za přeceňovanou značku. Už jsem někde i četl, že v PC zdrojích už neosazují zdaleka špičkový komponenty. Ale osobně jsem jej na stole ještě neměl. Cena je nicméně dost dobrá na 12 V/5 A.
Kvalitní adaptéry a zdroje kupuju XP power a TDK-Lambda, jen ty ceny nejsou nic moc.
A nemáš alternativu k tomuto? Ta výška 16 mm je právě dost limitující.
jo jeden sem si samozřejmě kuchal, tak vim, jak to vypadá

většina vohnoutů netuší, co to TDK lambda je, a ty love za to tuplem nedají; největší prdel ale je, že rejžáci mezitím zdražili tak, že většina těch jejich sraček je dneska za stejný love nebo dražší, jak ten Seasonic :lol:

1000/16 mám v D8(×20)m to asi nepomůže?

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“