Notebook MSI VR610X

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vejicv
Příspěvky: 38
Registrován: 17 led 2007, 01:00

Notebook MSI VR610X

#1 Příspěvek od vejicv »

Prosím, máte někdo nějaké zkušenosti s notebooky MSI od společnosti Microstar? Jde o cenovou relaci mírně nad 20 tisíc Kč. Mám si koupit MSI nebo raději ACER? Jde mi hlavně o spolehlivost, zahřívání při provozu, panty u displeje apod. Budu vděčný za každý názor.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#2 Příspěvek od Cust »

osobně si myslím že dostaneš "šmejd" velikosti nepřímouměrné ceně, na značce ani tak moc nesejde, řekl bych že je to hodně vyrovnané a bude záležet na tom jak je ten konkrétní kus náchylný na poruchy (ikdyž osobně co se notebooků týče koukám po značce Toshiba)
ale nejsem opravář, takže možná někdo přijde s opravářskou zkušeností

Uživatelský avatar
DiGiCo
Příspěvky: 331
Registrován: 11 črc 2006, 02:00
Bydliště: Trutnovsko
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od DiGiCo »

Ono v této cenové kategorii je to prašť jako uhoď, ale osobně bych šel raději do MSI, přeci jen Acer je totální low-end s velmi mizernou servisní podporou. MSI taky už není co bývalo, ale pořád je podle mě o něco lepší...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

MSI je tiez shit. Ale tazko povedat, ci je to horsie ako Acer.

Stan3

#5 Příspěvek od Stan3 »

Kamarád si koupil Fujitsu-Siemens, a je s ním velmi spokojený.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od rezis »

Stan3 píše:Kamarád si koupil Fujitsu-Siemens, a je s ním velmi spokojený.
Pokud to neni Amilo tak verim :wink: Asi bych bral MSI.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#7 Příspěvek od galjo »

Noo.. mne sa podarilo v priebehu týždna 2 kusy notebooku ACER vrátiť , nakolko stihli zamrznuť už pri inštalácii. Potom som zobral ASUS. :roll:

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#8 Příspěvek od jandu »

Syn mal ACER a veľmi sa zahrieval a nna baterky vydržal tak 45 min. Bol rád, že sa ho zbavil. Poznám tu osobne 2 ks MSI. Monitor ako ACER, ale baterky výdrž cca 2,5 hod., tichý, nehreje. Jeden je v prevádzke už cez 2 roky, druhý som manželkinej kolegini doporučil sám a beží asi 1/2 roka. Ja osobne používam PC na prácu a nie na zábavu - a v takom prípade je neporovnateľná výhoda práve u MSI klávesnica so samostatnou číslicovou časťou. Mal som v práci ASSUS a písanie číslic najmä do Excelu bol porod.

U mňa vedie o celú čiaru MSI.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
Puda
Příspěvky: 386
Registrován: 20 kvě 2005, 02:00
Bydliště: krkonoše
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Puda »

Acery nebrat -jednou sem byl v praci s acerem -bylo tam tak 10 stupnu a
uplne se mi ulomil displej... acer je tak jako nahrada stolniho
Siemensy maj zase problemy s konektorama -po delsim pouzivani prestanou
kvuli vzajemnymu pohybu vsech dilu falirovat treba repra, displej nebo i disk
ibm -jsou super ale stojej hodne penez, hp sou plastovy ale zatim s nima nebyl problem. delly nejsou zase tak uplne standardne vyreseny a pripadnej upgrade muze bejt problem -jinak mechanicky ok
Vlastni mam ted uz druhej compaq kvuli telu ze zinku a pentiu M
a pristi co si zase koupim bude zase compaq -design nic moc ale zato funkcnost dokonala pameti dou pridavat doaleluja a disk sem dostal od slecny k vanocum 250ku a i kdyz je o 2 roky novejsi nez ntb (v ty dobe se jim o takovydle kapacite hdd mohlo jenom zdat) tak nebyl sebemensi problem, baterka puvodni -drzi 2-3 hodky. Jo este kdyz sem mel toho acera
(je to uz fakt davno) tak tam nesel dat disk vetsi nez 36GB..
muj nazor -koupit starsi ibm, compaq nebo hp z za tech 20 litru bude rok starej notas vysi tridy daleko kvalitnejsi nez novej acer za to samy
zdarec !
Absolutně korektní jedinec s extrémními názory.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#10 Příspěvek od Cust »

Pokud jde o starší noťas, vždy jsem kupoval z druhé ruky, tak doporučuju v Praze bazar na Vinohradech (u Vinohradské tržnice), je to teď nové a chlapík tam má super ceny. Teď jsem tam byl a nabízel mi za 8000 Kč Toshibu Tecru S2, je to centríno 1.8GHZ, 1GB ramky, disk si už nepamatuju, wifi, modem, svideo out .... grafarnu to tuším má nějakou mobilní n-Vidii. Prostě se dá koupit kvalitní noťas za pár kaček. Jen s tou zárukou to nebude nikterak růžové. Ale zase si může člověk koupit dva až tři takové noťasi a má to pořád za stejnou cenu jako nový. Jinak Delly centrinou duo (Latitude D620, D520) tam měl kolem 13 tis. Kč. A takový notebook nový za 20 tis neseženeš.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#11 Příspěvek od Standa99 »

Kdyz uz nekdo neco hani, tak by nebylo spatne napsat o jaky model se jednalo a z jakeho roku. Asus nebrat, Acer nebrat, ......
Neznam NB do 40 tis., ktery by nemel sasi z plastu. Displeje jsou stejne, CPU + chipset jak by smet, tak v cem se lisi?
K teplotam taky nikdo nenapise, jestli se uvnitr nachazela externi grafika nebo ne. Asi kazdy pochopi, ktery vic topi.

Tohodle http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 1014000F3Q se ze 400 prodanych kusu vratily 3 (1 mel vadnou DVD mechaniku a jeden disk). Muze za to Acer?

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#12 Příspěvek od rnbw »

Notebooky sa zasadne lisia konstrukciou a kvalitou plastov. To je najdolezitejsia vec. Dalej kvalita LCD, klavesnice, baterie. Chipset, procesor (a pod.) su az za tym.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#13 Příspěvek od Standa99 »

Jako jestli je lepsi od soudruhu z NDR nebo PLR?
V okamziku kdy jde vyvoj takovym tempem mi je tohle u ......, protoze si za 2 roky koupim nekolikrat vykonejsi a do te doby je kazdy novy reklamovatelny.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#14 Příspěvek od rnbw »

Vacsina ludi si nepotrebuje kazde 2 roky kupovat novy notebook.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#15 Příspěvek od Standa99 »

V poradku, kazdy toto nemusi.
Nedokazu pochopit nektere nazory, ktere snad uz prezivaji nekolik petiletek.

Duel repasovaných notebooků Acer a Dell

http://clanky.katalognotebooku.cz/noteb ... er-a-dell/

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“