Přesměrování hovorů

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

Přesměrování hovorů

#1 Příspěvek od dvorak »

Požádal jsem svého operátora (Mobil 21) o přesměrování hovorů z mého telefonu na telefon manželky - důvod byl ten, že jsem svůj mobil zapomněl v autě dcery, která s ním odjela.
Jsou to již 2 dny a stále to nefunguje. Jakou máte zkušenost ? Děkuji.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Já mám takovej pocit, že na to mají nějakou několikadenní lhůtu, kterou ale samozřejmě z důvodu snahy o službu zákazníkovi OPBVYKLE nevyužívají a službu aktivujou hned. Zkus navštívit jejich web a poohlídnout se po smluvních podmínkách, tam to musejí mít uvedený - a pokud to přeťápli, zjebal bych je přes zákaznickou linku jak siroty ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#3 Příspěvek od p32 »

dvorak píše:Požádal jsem svého operátora (Mobil 21) o přesměrování hovorů z mého telefonu na telefon manželky
Jak? Jestli to chceš hned, tak jedině osobní návštěva u operátora v kukani. Jinak to začne fungovat až se ti vrátí mobil. :wink:

Uživatelský avatar
Lukar
Příspěvky: 411
Registrován: 18 čer 2009, 02:00
Bydliště: Karviná

#4 Příspěvek od Lukar »

Ale přesměrování hovorů lze nastavit přímo v telefonu. Tvoje dcera vleze do nastavení a navolí přesměrování příchozích volání na jiné číslo. Jestli to tak chápu správně. Když chceš ale volat- je jasné, že čísla musíš mít uložená i na jiném telefonu :roll:

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#5 Příspěvek od BOBOBO »

Nechápeš .

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#6 Příspěvek od dvorak »

Tak mám telefon doma, dcera mi jej včera kolem poledne zaslala přes Balíkovnu České pošty a dnes dopoledne mi jej doručili až domů, Cena 69 Kč. To přesměrování jsem již včera zrušil, stejně to nefungovalo.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

p32 píše:Jinak to začne fungovat až se ti vrátí mobil. :wink:
Já to říkal. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“