Vtipy, vtipné články a odkazy X

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#46 Příspěvek od Celeron »

To jsem zvědavej jak ten příští...
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#47 Příspěvek od EKKAR »

No, ten vytáhne bajonet a dotyčnýmu na místě ukáže, jak se s ním odstraňujou problémový jedinci ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#48 Příspěvek od Celeron »

No tvý naděje bohužel moc nesdílím. Stačí kouknout na ISPOS.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
jova1
Příspěvky: 1207
Registrován: 20 pro 2007, 01:00
Bydliště: Chýnov - to je kousek od Tábora
Kontaktovat uživatele:

#49 Příspěvek od jova1 »


Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#50 Příspěvek od Celeron »

Nějakej Cimrmanův dosud nepatentovaný vynález? :lol:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#51 Příspěvek od ransom »

Já myslím, že Elima zaměstnává někoho podobného panu J..., který dělá e-shop a sklad ve velkoskladu pana H..., kde pravidelně nakupujeme. Takovej bordel v názvosloví, obrázkách, kódech atd., to se jen tak nevidí.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#52 Příspěvek od Hill »

A v Elimě už o tom vědí? Tam nás totiž nakupuje víc a přinejmenším mně se ještě nestalo, že bych tam dostal něco jiného, než jsem si objednal. I obrázky souhlasily. Ale to relé jsem tam nesháněl, tak jsem na ten lapsus nemohl přijít.

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#53 Příspěvek od samec »

Jaj ták. A ja som včera asi desať minút luštil, že o čo ide a nakoniec som to vzdal. A on mi Microsoft Edge nezobrazuje obrázky.

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#54 Příspěvek od samec »


Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#55 Příspěvek od EKKAR »

https://dfens-cz.com/dalsi-modla-pada-d ... -v-pravdu/ A fčil co s tím vyvedou soudruzi politický korepetýtoři "xsc", "bobobobobobo...." a další ruSSistický buzeranti, který zaserou každou diskusi svým politickým tro(t)lením ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#56 Příspěvek od xsc »

Nezahrnuj mě do svých kokotin, soudruhu žvanile.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#57 Příspěvek od EKKAR »

ÁÁÁ, trefená hus zagágala - podle sebe soudím tebe, co?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#58 Příspěvek od kejki »

Obrázek
Co bylo dřív? (Stará Boleslav)

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 181
Registrován: 28 pro 2022, 01:00
Bydliště: Krakonošovo

#59 Příspěvek od jenicek »

No tak co bylo dřív je jasný :lol:
Známej má takhle výklenek v opěrný zdi, telefoňáci mu nedovolili nebo za šílenej poplatek posunout pilířek o cca 50cm, tak ho obešel. :lol:
My jsme takhle měli jeden překážející sloup na kterým byl telefon, bylo to koncový vedení a okolo už nikdo asi ve 20 barákách pevnou linku neměl. Žádali jsme oficiálně asi 7 let o přemístění, odstranění atd. Neřešitelnej problém nebo ve stylu připravte si 50kKč a počkejte 2 roky.
Tak jednou takhle večer vyskákaly dráty ze skříňky na svorkovnici. Nic se půl roku nedělo. Po půlroce zase takhle jednou navečer spadnul kabel a protože soucítí se spojařema, tak se sám v původní délce smotal a vyvěsil na dva okolní sloupy. No a po nějakým čase upad sloup z patky a nakonec i patka vyskočila sama ze země. No a nakonec jsme zjistili, že na tom místě nikdy žádnej sloup nebyl. :lol:
Tady stačilo s velkou pravděpodobností, aby se antoníček sám odkopal i s kusama kabelu a mírně se posunul do zdi u futer vrat. :lol:
V dnešní době se hodně diskutuje, tvořej se štosy papírů, ale moc se toho nedělá. :roll:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#60 Příspěvek od EKKAR »

kejki píše:Obrázek
Co bylo dřív? (Stará Boleslav)
Tohle mi připomnělo toho majitele garáže, kterýmu obec v rámci "rekonstrukce vozopvky" stavebně zvýšila povrch komunikace před vratama natolik, že po rekonstrukci má podlahu natolik utopenou a horní hranu vrat u garáže natolik sníženou, že do ní svým autem jednoduše nezajede - i když před tou rekonstrukcí naopak z garáže do ulice sjížděl mírně dolů ... A přestože má na změnu stavu oproti situaci před rekonstrukcí svědky i fotky, obec odmítá jakoukoliv kompenzaci za znemožnění užívání stavby ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“