Aliexpress

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#196 Příspěvek od rnbw »

Na AliExpresse som tiez nenakupoval. Pokym som nepotreboval nieco, co nikde inde nebolo...

Uživatelský avatar
kovka
Příspěvky: 541
Registrován: 26 lis 2006, 01:00
Bydliště: Brumovice

#197 Příspěvek od kovka »

Platím Alíkovi jenom kreditní kartou /debetní využívám vyjimečně, a to jen na výběr peněz, pokud nestačí cashback v obchodě/.
Pokud zboží nepřišlo, vrátili částku zpět.[/b]

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#198 Příspěvek od Valdano »

termit256 píše:Problem je, ze nekdy danou vec jinde proste nesezenes, pripadne za mnohem vyssi cenu. Ale kdyz nechces, tek nechces.
Mě se zatím ještě nestalo, že bych to co jsem chtěl nesehnal jinde za pro mne přijatelnou cenu, ale tím samozřejmě neříkám, že na AliExpressu nemohou být věci, které se jinde koupit nedají (které však já nesháním) a nebo případně za ceny, které jsou pro někoho jiného jinde nepřijatelné. Pro mě rozsah nabídky AliExpressu ani jeho ceny rozhodně nejsou důvodem k tomu, abych si pořizoval další účet ani kartu byť by byly bez poplatků.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“