SMS e-mail u Vodafone zrušen

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 1114
Registrován: 28 zář 2005, 02:00
Bydliště: ZČ + JM

SMS e-mail u Vodafone zrušen

#1 Příspěvek od Ruprecht »

Pokud jste někdo používali upozornění na nový email SMSkou a máte Vodafone, SMS už chodit nebudou.
Službu SMS e-mail k 30. listopadu 2022 s ohledem na její nízké využití rušíme.
https://www.vodafone.cz/pece/tarify-slu ... jeho-cena/

A už ani neplatí jejich týden starý ceník (z 24.11.2022), ve kterém je služba SMS e-mail na straně 37. Jde to nějak rychle
https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStora ... sluzeb.pdf
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jjilek »

Zatím dnes sms ještě přišly. Vodafone číslo držím zejména z tohoto důvodu. Jakmile tato služba skončí, skončím asi i já u Vodafonu. Momentálně se totiž rozhoduji mezi Vodafone a ČEZ.
Ostatní operátoři tuto službu asi již zrušili také?
Jednoduše za více peněz méně muziky - nejlépe žádnou. :D

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od forbidden »

A jakej toto má dnes význam? Když mi dojde mail, telefon mi to oznámí úplně stejně, jakoby došla SMSka. Leda by někdo měl dnes ještě tlačítkovej krám...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#4 Příspěvek od p32 »

No jo, ale ty máš email přes mobila, zatímco tady je řeč o emailu na PC či NB a jeho oznámení pomocí SMS na ten mobil. :wink:

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od forbidden »

Tak všechny maily, který jsou pro mě důležitý, mám v klientovi jak na mobilu, tak na PC. Ty nedůležitý jen na PC, ale na ty upozorňovat nepotřebuju, když jsem u PC stejně denně.
Prostě nechápu význam, chci vědět, že přišel mail -> dám si jej do mobilu.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#6 Příspěvek od termit256 »

Osobne si myslim, ze se jim to pro tech par lidi co to vyuzivali nevyplatilo udrzovat. Neni problem si nastavit ucet do mailoveho klienta v mobilu a ti co pouzivaji obstarozni tlacitkove mobily zase vetsinou mail nemaji, nebo to jsou financne nezajimavi zakaznici, takze jejich potencionalni ztratou o nic moc neprijdou. Duchodce co udela 2 hovory za tyden nikoho nevytrhne. Nejspis jsou naklady vyssi nez potencionalni prinos.

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 1114
Registrován: 28 zář 2005, 02:00
Bydliště: ZČ + JM

#7 Příspěvek od Ruprecht »

Tak se stejnou filozofií můžou rovnou zrušit celé SMS. K čemu to dnes někomu je? Kdo dnes posílá SMSky? Všude je perfektní pokrytí na všecho je apka, ne?
Naposledy upravil(a) Ruprecht dne 02 pro 2022, 10:59, celkem upraveno 1 x.
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od jjilek »

Potkal jsem se i s podnikatelem, který vše chtěl řešit přes SMS. A mailem nebo telefonem jen velké kšefty. Nebo to možná byl podvodník? Nevypadalo to.
Bylo to tady:
https://elektro.bazos.sk/inzerat/144713 ... hilips.php

Ruprecht píše:Tak se stejnou filozofií můžou rovnou zrušit celé SMS. K čemu to dnes někomu je? Kdo dnes posílá SMSky? Všude je perfektní pokrytí na všecho je apka, ne?
Tak o pokrytí (nejen) na severní Moravě by se dalo pochybovat. SMSka má (nebo měla?) tu výhodu, že dřív nebo později odejde nebo dojde.
Na chalupě kvůli tomu mám VOIP.
:D

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#9 Příspěvek od termit256 »

Ruprecht píše:Tak se stejnou filozofií můžou rovnou zrušit celé SMS. K čemu to dnes někomu je? Kdo dnes posílá SMSky? Všude je perfektní pokrytí na všecho je apka, ne?
Smsku posles i tomu na koho nemas mail, ale jen telefon.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#10 Příspěvek od Kremik »

Všude je perfektní pokrytí? U Vodafonu nikdy nebylo. Byl jsem u nich, oznámení na mail jsem využíval, ovšem kvůli signálu a taky kvůli tomu že začínali prudit, už u nich několik let nejsem. T-Mobile už i v dobách Paegasu a Vodafone někdy od doby, kdy už nebyl Oskar jsou tu užiteční jen proto, že drží cenu nízko u těch operátorů, kteří tu jsou proto, abychom je používali. Na používání ovšem opravdu nejsou :-)

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 1454
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: nedaleko Humpolce

#11 Příspěvek od Milan_F »

Vypadá to, že sms e-mail zařízli až nyní.

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“