Návod k TV ECG 22 LHD 113 M4 - kdo pomůže?

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

Návod k TV ECG 22 LHD 113 M4 - kdo pomůže?

#1 Příspěvek od EKKAR »

Nemáte někdo aspoň povědomí o návodu?
Někde se nám v rodině vyloupla tahle starší placka, potřeboval bych k ní aspoň uživatelskej manuál a specifikaci, co to umí a co ne. Jde zapnout, otevře uživatelský menu, zapne vyhledávání, označený A/D (asi analog a digitál), ale vyhledávání ukončí a nic nemá uloženo (místní kab. TV).
Bez návodu/manuálu jsem slepej a hluchej, ani ten Ujec Ghůůůghl o ní nechce nic vědět, potřeboval bych aspoň zjistit, jestli uměla jen DVB-T, nebo jestli umí i DVB-T2 a DVB-C. Vzadu má IEC anténní vstup, SCART, HDMI a 3xCINCH (externí audio a kompozitní video). Fotka štítku je v příloze.
Přílohy
títek ECG.jpg
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#2 Příspěvek od Eleman »

Umí "jen" analog a DVB-T MPEG-4/2 H.264/AVC.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od workhard »

úhlopříčka 22" (56 cm), digit. tuner DVB-T MPEG-4/2 (H.264/AVC), rozlišení 1366x768, HD ready, kontrast 1000:1, jas 350 cd/m2, odezva 5 ms, CZ menu a txt, výkon 2x3W, EPG, dig. hřebenový filtr, dig. redukce šumu, HDMI, SCART, AV In, VGA, PC Audio In, VESA 100x100 Nemáte zač.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od jezevec »

EKKAR píše:...
Bez návodu/manuálu jsem slepej a hluchej, ani ten Ujec Ghůůůghl o ní nechce nic vědět...
Má to jen DVB-T, takže nic nenaladíš. S tím Gůůůglem kecáš.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

Kluci dík moc, já si to myslel, že umí jen H.264...
Takže potvrzeno, buď si uživatelka koupí set-top-boxík, nebo plácačka půjde jako monitor k PC pro jednodušší práci. Vyhodit ji do červenýho konťasu je škoda, pokud bude fungovat aspoň v tomhle režimu.
Josef, já zadával "ECG 22LHD113M4 manuál" a vyhodilo mi to jen reklamy na prodej 26" a 32" televizí. Tvůj odkaz na návod je pro úplně jinej typ - pokud to má stejný šásko, já to nemám jak zjistit. Servisák nejsem, takže pokud někdo má už vytipovanej web, kde se specializujou na tuhle značku a může pomoct, ušetřil mi tím půl dne prolejzání netu.

Ještě jednou dík všem za help v hledání.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#6 Příspěvek od kokun »

EKKAR píše:... Servisák nejsem, takže pokud někdo má už vytipovanej web, kde se specializujou na tuhle značku a může pomoct, ušetřil mi tím půl dne prolejzání netu.
Servis na zn. ECG zastřešuje ing. Machulda Videoprogress Pha :wink:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

Klid, myslím že se to tady dá i zamknout a třeba i vykošovat, já potřeboval hlavně potvrdit, jestli ta plácačka umí nebo neumí h.265 kodek => DVB-T2/DVB-C. Neumí, věc je vyřešená.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
chvalina2
Příspěvky: 152
Registrován: 27 led 2006, 01:00
Bydliště: Čáslav

#8 Příspěvek od chvalina2 »

ještě je tady ....https://ecg-electro.eu/
Octagon SF8008 MIN, motor, GS6050HDv,Kaon od Telly

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“