ŘP a brýle

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
makak
Příspěvky: 455
Registrován: 28 črc 2019, 02:00

#61 Příspěvek od makak »

Crifodo: Jasně, že bez doktora to nejde. Základní vyšetření musí udělat, v první řadě nitrooční tlak, ale i další věci. Jenom to doladění korekce je práce pro optometristu.
A překvapují mě ty problémy s cylindrem, potřebuju tu korekci od mládí, bez cylindru se neobejdu. Ale žádné padání na hubu se nekoná.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#62 Příspěvek od xsc »

makak píše:A překvapují mě ty problémy s cylindrem, potřebuju tu korekci od mládí, bez cylindru se neobejdu. Ale žádné padání na hubu se nekoná.
Rozdíl bude právě v tom, že to potřebuješ od mládí. To se s tím mozek srovná rychle, navíc počáteční korekce asi nebyla tak veliká. Když to vyfasuješ až po čtyřicítce, tak už to mozku trvá dýl.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#63 Příspěvek od hafca »

Vyřešeno. Doktorka mi napsala na papír, že musím mít brýle. Šel jsem na úřad, tam mi potvrdili, že musím mít nový řidičák. Paní si včechno opsala a hned chtěla 200,-Kč a to mě ani nefotila s brýlemi. Hotový bude 2 března.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#64 Příspěvek od p32 »

Buď rád, za chvilku se vše podraží. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“