PC Lenovo - panty

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
milin
Příspěvky: 740
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: SM

PC Lenovo - panty

#1 Příspěvek od milin »

Chci koupi PC LENOVO, nemáte zkušeností jestli u nových modelu problém z
panty je vyřešen? dik

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od ZdenekHQ »

Nemám zkušenost (mám jen starej poctivej T60), ale o té doby, co IBM prodalo výrobu komplet do Číny, tak titanový panty jsou asi minulost.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
mikollar
Příspěvky: 1406
Registrován: 26 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice - okolie

#3 Příspěvek od mikollar »

Ono zalezi aky model kupis. Ak kupis plastovu hracku tak vydrzi urcite menej ako nejkay celokovovy.
Zatial mam lenovo (celokovovy) kratko cca 3 mesiace a panty vyzeraju solidne.
Predtym som mal HP polokovovy, tam panty tiez v pohode, akurat sa spodna cast NTB zalomila na polovicu :)

Pride mi, ze ak ma NTB ten pant v jednom kuse, tak ze to vydrzi viac ako 2 samostatne

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Je trochu rozdiel, ci si kupis nejaky drahy ThinkPad alebo najlacnejsi plastovy smejd. Tie su fakt hrozne, plasty su z hovna. Panty vydrzia, akurat sa vylomia z tych plastov.

Ako bonus je teraz moda, ze klavesnica je sucastou palm restu (vrchny plast), takze vymena plastov je este drahsia a problemovejsia.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od ZdenekHQ »

Mimochodem znám hromadu lidí, co nosí otevřenej noťas za displej zvrchu. Pak jim dobře tak.

Když jim za to nadávám na "stranických schůzích", tak se jen smějí...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
PCmaniac99
Příspěvky: 749
Registrován: 07 úno 2008, 01:00
Bydliště: Jablonec nad Nisou

#6 Příspěvek od PCmaniac99 »

mám starý g570 a panty zatuhly a vylomily se z vany, rozebral jsem, namazal a zalepil epoxidem s kovovým plnidlem zpátky do vany.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#7 Příspěvek od Kvicala_r »

mám T430 a je to celkem mechanicky povedené. Určitě bych nebal nižší řadu než Thinkpad.. Raději dva tři roky starý vyšší model, než novodobou plast bídu

Chtěl jsme přezbrojit na dell - ale co vidím v poslední době jak se nafukují a klávesnice skrze baterie :evil: Se divím, že žádná ta aku ještě nechytla plamenem. Většina je teda kancl 24/7 v dokině na nabíječce...

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Hubert_79 »

Lenovo ThinkPad T430 mám taky, z kontejneru. To je bytelný stroj a nevypadá, že by se to nějak sypalo. Navíc nevím, co to má všechno za sebou... Podle ošoupání celkem dost.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#9 Příspěvek od rnbw »

Tie moderne tenke baterie sa nafukuju snad vo vsetkych notebookoch. V nejakom drahom HP Spectre som ju menil uz dvakrat, z toho prvykrat to bolo este v zaruke (ale clovek notebook potreboval, tak ho nechcel nechat mesiac v servise). V inom drahom HP Omen som ju menil raz, teraz som menil klavesnicu (praca pre vraha) a uz je nafuknuta znovu.

Rozdiel je akurat v tom, ze ked je to model urceny pre firmy (napr. DELL Latitude), tak bateriu vymenis za 5 minut a nemusis pri tom odlepovat nic, co uz (bez lepidla) nejde nalepit naspat (pozdravujem "inzinierov" z HP). A do tych DELLov normalne kupis originalnu bateriu za rozumnu cenu.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#10 Příspěvek od keemo »

Ja podozrievam ze to nafukovanie ma na svedomi permanentne pripojena nabijacka a blby powermanagement-nabijanie do 100,ukoncenie nabijania a pozvolny pokles do 95 a znovu nabijanie do 100 a takto dokola...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#11 Příspěvek od rnbw »

Suvisi to aj s tym, ze sa tie baterie nabijaju az na 4,4V/clanok. A casto vysokym prudom.

V BIOSe sa da casto nastavit hranica nabijania. Ale nikto to nepouziva, kazdy chce mat predsa plne nabitu bateriu...

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od forbidden »

Máme v provozu E470, E490 a E550 ty už jen vyjímečně. Panty jsou u všech v pohodě, ale E550 má naprosto tragickou klávesnici, tak 50 % jsem jich už musel vyměnit.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“