Vtipy, vtipné články a odkazy XI

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#76 Příspěvek od EKKAR »

Volal nedávno kremlodorskej skrček svýmu přesoceánskýmu protějsku, taky důchodcovi Bidetovi:
"Člověče, už rok se snažím dostat do Kyjeva a ne a ne se tam dostat!!!"
Odpověď byla jednoduchá:
"A zkusils to vlakem???"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#77 Příspěvek od ZVUK2000 »

ZdenekHQ píše:
Samozřejmě jeden nákup jaro nedělá, když to má z chalupy kousek, to pro všechy, co by to brali jako politickej vtip a já pak zase musel zamykat.
Mám to do Beidronky z chalupy asi 10 min. Český Lidl 15 min. Stejný nákup v Polsku 1100Kc . Náš Lidl 2500Kč

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#78 Příspěvek od Hubert_79 »

To je furt dokola. Jsme specifický trh a český zákazník si to žádá. Není žádná socka, on na to má.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#79 Příspěvek od EKKAR »

1) Pšonsko dočasně zrušilo daň z potravin a dost striktně kontroluje nacenění ve srovnání se zbytkem Evropy. Česko naopak toleruje obchodníkům a hlavně velkejm řetězcům zdražování i přes porovnatelný ceny jinde v Evropě.
2) Ve srovnání s tím, co se prodává u nás, jsou potraviny prodávaný na polským trhu ať v korporátních prodejnách, tak v soukromejch v mnoha případech kvalitnější, než v Česku - protože Pšonci si dokázali při jednáních o srovnání trhu po vstupu do Úhnije uhádat zachování svejch norem pro výrobu i prodej, zatímco vyjednávači za Česko jen kejvali jak bakelitovej pes a přičinlivě hlasovali pro zrušení našich norem mnohdy přísnějších než ve zbytku světa.
3) Pšonci si dokázali uhádat ochranu svýho vnitřního trhu i producentů, takže jim tam jen tak někdo nemůže dovážet všelijaký sajrajty s tvrzením, že jejich zákazník má jiný chutě, než zákazník ve zbytku světa.
4) ...
Etc etc etc, prostě polskej potravinářskej trh je pro zákazníka z libovolnýho státu mnohem výhodnější než českej. Jak chce kdokoliv obhájit svoji nectnou závistivou udavačskou držku, pokud bude obviňovat jinýho občana libovolnýho státu z toho, že tuhle výhodu využije?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#80 Příspěvek od termit256 »

To sis vymyslel, nebo jsi schopen to ozdrojovat?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#81 Příspěvek od EKKAR »

Stačí se osobně zajet podívat za čáru a zkusit si tam něco koupit - a pak si to porovnat s cenou toho samýho zboží, koupenýho v tu samou dobu v krámě na český straně. Podotýkám, VE STEJNÝM KRÁMU - jako je třeba LIDL, BIEDRONKA má ekvivalent v českým Penny. NETTO a DINO u nás nejsou, ale kdo jezdí do Dojčů, tak je zná. Soukromý krámy jsou srovnatelný s našima, ale kvalita je nesrovnatelná. Jasně nebudu si tam kupovat třeba elektroniku, ale potraviny včetně ovoce a zeleniny tam nakupovat se rozhodně vyplatí. Obrázek si může udělat každej sám.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#82 Příspěvek od houmr »

Reagoval bych, ale v tomto vláknu je o humoru a vtipech. Jsem skromný, takže se spokojím s tím, že tento rok bude opět průměrný - sice o něco horší než ten loňský, ale zase o dost lepší než ten příští...

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#83 Příspěvek od Hubert_79 »

EKKAR píše:Volal nedávno kremlodorskej skrček svýmu přesoceánskýmu protějsku, taky důchodcovi Bidetovi:
"Člověče, už rok se snažím dostat do Kyjeva a ne a ne se tam dostat!!!"
Odpověď byla jednoduchá:
"A zkusils to vlakem???"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
© 2023 Miroslav Kemel

To jen pro úplnost, aby si někdo nemyslel, že to vševěd ze Třebové vymyslel sám...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#84 Příspěvek od p32 »

A někdo 5 hodin před ním. Prostě rychlík. :lol:

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#85 Příspěvek od termit256 »

EKKAR píše:Stačí se osobně zajet podívat za čáru...
Takze vymyslel. Ne ze bych to necekal :-)

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#86 Příspěvek od JiriTom »

Jitky...
Přílohy
Screenshot_20230225-070507_Twitter.jpg

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#87 Příspěvek od Hill »

OT:
termit256 píše:Takze vymyslel. Ne ze bych to necekal
Termite, jestli nemáš ty zdroj dokládající, že to je jinak, je to jen slovo proti slovu.
Jsme OT, protože to není vtip:
včera jsem měl co dělat v Hrádku nad Nisou, dorazil jsem zbytečně brzy, tak jsem si mezitím zaskočil za čáru nakoupit pár vzorků. Udělal jsem jen obyčejný víkendový nákup v Biedronce v aleji tří zemí a rozdíl mi zaplatil benzín na těch 150 km tam i zpět. Takže toto pravda je. Mezi těmi přeplněnými vozíky jsem s normálním (a ještě ne úplně plným) košíkem v ruce vypadal ve frontě poněkud nepatřičně, ale co už... měl jsem všchno, co jsem potřeboval. Laboratorní zkoušky dělat nehodlám, všechno skončí v přírodních střívkách. Jestli se to v nich nezdrží, dám vědět. Ale asi to nehrozí, jinak by to lidi nekupovali: na plném parkovišti jsem zahlédl dvě auta s německou značkou, tři polská, ostatní jen na českých značkách. Na vozíky se čekala fronta, vlastní košík tolerován...
Tím bych rád diskusi o nákupech v Polsku stopnul (časem promažu) a nechal vlákno volné pro původní téma.
Jestli sem dál budete tahat OT a osobní nevraživost, stopnu i vás.
Chtěl jsem napsal "neserte mě", ale jednak hodlám zůstat slušným, jednak takový se ještě nenarodil, kterému by se to opravdu povedlo.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#88 Příspěvek od ok1hga »

Hill píše: . . . jednak takový se ještě nenarodil, kterému by se to opravdu povedlo.
tak to má byt a tak je to spravně.
https://youtu.be/s5db6qcOZ8Q

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#89 Příspěvek od kevin_mitnick »

JiriTom píše:Tu fotku máš z Twitteru této ultra-blbky?
Ke mne to za posledni tyden dorazilo asi z 10 stran od kamaradu a znamych dokonce i ze Slovenska... Ale 100000% to bude z twitteru blbky co nesnasis :D

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#90 Příspěvek od JiriTom »

Můžeš tedy být rád za takové "in" kamarády...

A vtip:
Přílohy
Vtip.jpg

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“