Vtipy, vtipné články a odkazy XI

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#91 Příspěvek od workhard »

Mezi Jitkama nevidím Pekari a Černošku.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#92 Příspěvek od ok1hga »

workhard píše:. . . nevidím Pekari
tady ji máš . . .
Přílohy
fialova_krava.jpg

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#93 Příspěvek od JiriTom »

Jsou tam jen ty nejkvalitnější. Ale třeba i ty dvě dozrají, nikdy nevíš... :)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#94 Příspěvek od EKKAR »

Hill píše:OT:
termit256 píše:Takze vymyslel. Ne ze bych to necekal
Termite, jestli nemáš ty zdroj dokládající, že to je jinak, je to jen slovo proti slovu.
...
...
Jestli sem dál budete tahat OT a osobní nevraživost, stopnu i vás.
Chtěl jsem napsal "neserte mě", ale jednak hodlám zůstat slušným, jednak takový se ještě nenarodil, kterému by se to opravdu povedlo.[/i][/color]
Jardo dík za na těžký pravdě se zakládající podporu, ono se to lidem nemajícím možnost vyjíždět za blízkou čáru těžko vykládá - pokládají to za další stejně běžnou protibruselskou propagandu. Bohužel pro ně tohle není jen propaganda, tohle jsou fakta - navíc několikanásobně ověřený i nezávisle se tvářícíma mediálníma presstitutama. Akorát ti mírně opravím poslední souvětí - ber to tak, že i kdyby se (třeba někdy mezitím) někdo takovej narodil, zatím jste oba měli tu kliku, žes ho ještě nepotkal ...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#95 Příspěvek od xsc »

Můžeš mi říct, jaká je souvislost s Bruselem, když jak Polsko tak Německo jsou v unii taky? To je čistě náš bordel - nenechali jsme si žádný potravinářský maloobchodní řetězec, vše zde ovládají tři německé. Nefungují ani tržiště, protože na rozdíl od Polska máme minimum malých zemědělců. A ti velcí radši dodávají těm řetězcům, fňukají nad nízkou výkupní cenou ve snaze vydojit další dotace místo toho, aby řetězce obešli. Na to bylo zaděláno za Klause a Zemana, dneska se proti řetězcům nikdo neprosadí.

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#96 Příspěvek od ZVUK2000 »

Hill píše: Jsme OT, protože to není vtip:

Tím bych rád diskusi o nákupech v Polsku stopnul (časem promažu) a nechal vlákno volné pro původní téma.
Jestli sem dál budete tahat OT a osobní nevraživost, stopnu i vás.
Chtěl jsem napsal "neserte mě", ale jednak hodlám zůstat slušným, jednak takový se ještě nenarodil, kterému by se to opravdu povedlo.
Omlouvám se že se vracím k nákupům v Polsku. Ale opravdu mi spadla čelist a oči měl jak bulvy. Zajeli sme dál za hranice do většího města. Do Kauflandu. Aby tam bylo vše co jejich domácí potravinový trh vyrábí tak je dvoupatrový ! A ceny ještě nižší než v pohraničí.
Naposledy upravil(a) ZVUK2000 dne 25 úno 2023, 16:52, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#97 Příspěvek od workhard »

Taky jsem tam nakupoval i tankoval a je to velmi výhodné, nevím, o čem tu brabenečník polemizuje.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#98 Příspěvek od EKKAR »

xsc píše:Můžeš mi říct, jaká je souvislost s Bruselem, když jak Polsko tak Německo jsou v unii taky? To je čistě náš bordel - nenechali jsme si žádný potravinářský maloobchodní řetězec, vše zde ovládají tři německé. Nefungují ani tržiště, protože na rozdíl od Polska máme minimum malých zemědělců. A ti velcí radši dodávají těm řetězcům, fňukají nad nízkou výkupní cenou ve snaze vydojit další dotace místo toho, aby řetězce obešli. Na to bylo zaděláno za Klause a Zemana, dneska se proti řetězcům nikdo neprosadí.
Klasika, vytrhnout něco z kontextu a obrátit to proti autorovi, že? Protože před vstupem do Úhnije nás nikdo nenutil "nařízeníma" a "doporučeníma" nějaký nevolený a na doživotí jmenovaný, tudíž v reálu neodvolatelný KOMISE zahrnou do našeho zákonnýho portfólia norem takový, který vyhovujou jedině producentům šmejdu a neřádu pod pojmem"zákazník to tak chce" - ano, za Mňause a Emana se na tohle svinstvo přistoupilo, to nepopírám - ale Pšonci si to svoje "naše - svoje - domácí" dokázali na rozdíl od právě našich tehdejších vyjednávačů obhájit a zachovat! A kde sídlí ta za(s)raná kómis, která primárně poslouchá jen ty, co mají tlustší prkenice? Jestli chceš milej "iciksáčku" tvrdit, že někde jinde než v Bruseli, tak můžeš - ale jiným a jinde.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#99 Příspěvek od Hubert_79 »

Nebojíš se otevřít lednici nebo dekl od hajzlu, jestli tam ten Brusel nebude?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#100 Příspěvek od xsc »

EKKAR píše:Klasika, vytrhnout něco z kontextu a obrátit to proti autorovi, že? Protože před vstupem do Úhnije nás nikdo nenutil "nařízeníma" a "doporučeníma" nějaký nevolený a na doživotí jmenovaný, tudíž v reálu neodvolatelný KOMISE
Jednak jsi poněkud vztahovačný. Nic jsem z kontextu nevytrhnul.
Jestliže Poláci a Němci ten problém nemají, tak to zjevně není problém EU, ale náš. Vždycky se mi při tom vybaví ten nesmysl s balením koblih do igelitu, kdy to ministerstvo odůvodňovalo nějakým bruselským nařízením, přitom to byl výplod místního aktivního blba.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#101 Příspěvek od termit256 »

Hill píše:OT:
termit256 píše:Takze vymyslel. Ne ze bych to necekal
Termite, jestli nemáš ty zdroj dokládající, že to je jinak, je to jen slovo proti slovu...
Ptal jsem se jen jestli ma ke svym tvrzenim nejaky zdroj, nebo si to vymyslel. Doted zadny nedodal. Jestli je to sireni fejku nebo ne, at si kazdy udela obrazek sam. Nevim jak bych mel neco dokladat ja, to ma stejnou logiku jako kdyz ovar rekl ze Peroutka clanek napsal a kdo tvrdi ze nenapsal, at to dokaze :D :D

Co se tyka cen v Polsku, duvodu bude jako obvykle vic, at uz nizsi nebo zadne dane ktere zemedelci plati (z prijmu, z nemovitosti, DPH, soc a zdrav pojistne apod.), vyssi efektivita prace a nizsi mzdy v sektoru, fakt ze odrbavaji kvalitu (je extremne naivni si myslet ze polaci odrbavaji vsechno, jen u potravin jsou miliusi :D ), ale i ty marze obchodniku a agrarnich holdingu, kdy si tamni obyvatelstvo svymi nakupnimi preferencemi nezlikvidovalo male obchodniky a producenty tak jako u nas, kdy vetsinu trhu ovlada par retezcu a mohou si dovolit vysoke marze. A jako obvykle je jednodussi nadavat na EU, Kalouka, Sorose, jestirky... nez si priznat, ze konkurence u nas neni proto, ze az to dopisu se zvednu a pelasim do kauflandu s letakem u nosu nakupovat pivo v PETce v akci.

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#102 Příspěvek od ZVUK2000 »

A jak v těch obchodech obrdávají kvalitu zahraničních produktů které jsou o dost levnější než u nás :D

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#103 Příspěvek od rnbw »

Polsko ma nulovu DPH na potraviny.

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#104 Příspěvek od piCZus »

:idea:
Přílohy
3zas.jpg

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#105 Příspěvek od samec »

Podľa prevedenia ochrany pred nebezpečným dotykovým napätím neživých časti by som typoval Rakúsko, podľa gýčovo aplikovanej gýčovej kachličky typujem Ukrajinu.

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“