Dvere do sprchového kuta (do niky)

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

Dvere do sprchového kuta (do niky)

#1 Příspěvek od kutilmil »

Dobrý den. Potrebujem dvere do sprchového kúta s tým, že jeden horný roh bude zrezaný. (sprcháč je v podkroví). Nepoznáte firmu čo to vyrába. Ak by bolo možné tak za rozumnú cenu.
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
ace_ventura
Příspěvky: 267
Registrován: 25 led 2005, 01:00
Bydliště: Praga mater urbium

#2 Příspěvek od ace_ventura »

Nechával jsem si dělat na míru vanovou zástěnu u Ravaku. Dělají i dveře.
https://www.ravak.cz/cz/reseni-na-miru-atypy

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Bernard »

https://atypy.ravak.sk/#dvere
Ak potrebujete vyriešiť šikminy, výrezy, neštandardné oblúky, bezbariérové vstupy a iné zložitosti, kontaktujte nás na emaili: atypy@ravak.cz, pripravíme individuálne riešenie presne pre vašu kúpeľňu.

Uživatelský avatar
Ondra2
Příspěvky: 530
Registrován: 19 bře 2014, 01:00

#4 Příspěvek od Ondra2 »

Jmenuje se to sklenářství a je to v každém městě. Já si nechal dělat na míru ve firmě sklodesign, ale to ti asi bude k ničemu, protože je to v Olomouci.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#5 Příspěvek od kutilmil »

Tak olomouc není tak daleko..... Kolik taká sranda vyjde. Moje nika je široká 130cm.
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
Ondra2
Příspěvky: 530
Registrován: 19 bře 2014, 01:00

#6 Příspěvek od Ondra2 »

Mě to tehdá vyšlo na nějakých 7-8 tisíc, je v tom sklo, panty, madlo a pískování ornamentů. Ale je to 6 let zpět. Rozměr 60x180. Ale jak říkám, tohle dělá každý lepší sklenářství, uřežou, zabrousí hrany, vyvrtají díry na panty a madlo, ev. vypískují a pak to šoupnou na zakalení.

Tady máš to samé v bydlišti: https://www.ingenio.sk/sprchove-kuty/

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#7 Příspěvek od kutilmil »

Sklenar urezie sklo ale ja potrebujem sby to aj tesnilo. Aby to malo nejsky ram a tesnenia. Nie len samotne sklo.
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#8 Příspěvek od kutilmil »

No teda o tej firme ingenio pocujem prvy krat. To je nejaka finta, ved na tej ulici byva svokra (tchyne) a o nicom nevie...... zaujimave
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#9 Příspěvek od kutilmil »

Takéto niečo potrebujem.
Přílohy
Dvere sprchač.pdf
(10.03 KiB) Staženo 15 x
dvere kupelka horna.jpg
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#10 Příspěvek od pocitujlasku »

ta adresa moze byt trvala adresa majitela firmy, a ta firma nemusi mat obchod, bezne som sa s tym stretaval. Napr. chlapik, ktory mi robil nabytok ma sro, a ma dielnu. ale nikde nema obchod. proste prisiel, zameral, podpisali sme zmluvu, potom prisiel namontoval, dal fakturu, zaplatil som a vybavene.
a sidlo firmy mal niekde na sidlisku - proste tam, kde byva.
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#11 Příspěvek od Celeron »

Ondra2 píše: a pak to šoupnou na zakalení.
To zakalení je nutné. Pokud se to neudělá, při rozbití dveří se dějou životu nebezpečný věci.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#12 Příspěvek od kutilmil »

Niesom si celerone celkom istý. To sklo môže byť lepené z niekolkých fóliií a niekolkých skiel tak ako čelné sklo auta. Takéto sklo len popraská. Ja to ale samozrejme nechám na odborníkov.
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#13 Příspěvek od Celeron »

Ovšem lepený sklo pokud se opravdu roztříská, tak jseš pořezanej jako sviňa. Jednou jsem to zažil v autě. Kalený osobně né ale kámoš měl plný auto skleněných perliček.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#14 Příspěvek od p32 »

Lepené sklo je tzn. bezpečnostní sklo, kde právě jde o to, aby při rozbití vznikly co nejmenší časti původního skla. Že z toho vzniknout povrchová a četná poranění není tak důležité jak vznik jednoho nebezpečného kousku např. 10 cm ostrého jako kudla a přímo v kontaktu na tom nejblbějším místě se žílou či jenom s tepnou.
Do sprchového koutu bych dával jen to kalené sklo a mám dojem, že se to tam právě z určitého důvodu taky dává.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#15 Příspěvek od kutilmil »

Tak. Je to v zadečku. Z Ravaku mi odpovedali, že moje dvere nevedia vyrobiť.
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“