Jak připevnit madlo na zeď ?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 181
Registrován: 28 pro 2022, 01:00
Bydliště: Krakonošovo

#61 Příspěvek od jenicek »

"I když jsem některou díru neměl vyvrtanou kolmo, vrutošroub průměr 8 se dá přihnout a srovnat nepřesnosti."
...a nepsal sem to, že to zas tak přesný bejt nemusí? :lol:

Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#62 Příspěvek od PavelFF »

Nečekal bych, že svorník 8mm bude takové bláto. Ale tady se to hodí. Uprostřed je zúžený na čtyřhran, kde se pěkně ohne.Navedl mě na to soused, který to dělal úplně stejně přes hmoždinky.

Ani nemám pocit, že by se madlo vyviklalo.Díra 10, hmoždinka 10 a v ní vrut 8 drží hodně těsně. A síly se tuhostí madla roznášejí do čtyř bodů.

Jezdit po zadku se po tom nedá, takže síly nebudou velké.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#63 Příspěvek od EKKAR »

PavelFF píše:...
Jezdit po zadku se po tom nedá, takže síly nebudou velké.
Jen počkej, až se po tom schodišti bude pokoušet "vyjít" metrákovej+ chlap se sedmihlavou saní na zádech ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#64 Příspěvek od kejki »

Celeron píše: Místní instalatér mě říkal, že to jde na cca ±10 cm stetoskopem. Musíš ale zajistit aby v tý rouře proudila voda, čím víc, tím líp. No nevím, neměl jsem příležitost vyzkoušet, doktorskej stetoskop nemám.
Mám tady elektronickej hledák z Lidlu. Umí to ve zdi elektriku a železo, to běžně dělám. V návodu je napsáno, že to umí nalýzt i dřevo a dutiny ve zdi. Nikdy jsem to nezkoušel ale teoreticky, když to má umět dutiny, třeba to najde trubku bez vody. https://www.lidl.cz/p/parkside-multifun ... 0360216001
Možná Bosch, ale tenhle měl problém s elektrikou pod kachlíčky. Vodu plnou vůbec.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#65 Příspěvek od p32 »

EKKAR píše:
PavelFF píše:...
Jezdit po zadku se po tom nedá, takže síly nebudou velké.
Jen počkej, až se po tom schodišti bude pokoušet "vyjít" metrákovej+ chlap se sedmihlavou saní na zádech ...
On tě tam pozval na testy? :lol:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“