Nedůstojné divadlo u Jílkové v televizi.

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sis2
Příspěvky: 1155
Registrován: 07 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#31 Příspěvek od sis2 »

milosak píše:Jílkovou vidim a je mi z ní na blití...
Souhlas, nic hnusnějšího v čt není! V tomhle humusu není mezi veřejnoprávní a kteroukoli komerční televizí žádný rozdíl. A ještě na to musí koncesionáři přispívat.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#32 Příspěvek od bu2520 »


Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#33 Příspěvek od kevin_mitnick »

Celeron píše:Dokud nebudou v provozu jaderný reaktory čtvrtý generace, tak levnej vodík z vysokoteplotní elektrolýzy nikdy nebude.
Rekni v EU nahlas sluvko jaderny a zeleni se osypou vyrazkou. Takze tady v Blbakove se do auticek montuji Cinske baterky a na strechy Cinske panely a v Cine zatim komercne funguji a do site dodavaji proud prvni dva thoriove reaktory a Japoncici v projektu HTTR vyrabeji vodik po kubikach v podstate jako odpad z chlazeni... Jejich predstava je do roku 2030 mit v provozu prvni kompaktni energeticke stanice kde by maly modularni plynem chlazeny reaktor zasoboval mestskou aglomeraci elektrikou, teplem pro vytapeni a jeste vodikem pro auta.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#34 Příspěvek od EKKAR »

Kéž by tak všichni zelený chtěli zhnědnout, stejně jsou to akorát melouni = zelený jen navrchu, vevnitř jsou rudý jak prápor medvídka PÚ ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#35 Příspěvek od rnbw »

Tak oni niektori uz hnednu - menia sa na fasistov.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#36 Příspěvek od bu2520 »

Řekl bych, že jádro problému je někde jinde , než v ekologii a tak ti zelení hrají jen úlohu užitečného idiota. Jde o zisk finančních skupin. Už v osmdesátkách minulého století byl finanční trh na západě přehřátý a jako dar z nebe jim tehdy spadly nové trhy z východních zón.
Možnost jak jednoduše a levně z toho jít, je vše staré vyhodit a nahradit to novým . A státy a hlavně občané to za radost zaplatí . A naplní se mantra trvalého růstu . Je to přece jen bezpečnější pro finačníky, než investovat do nejisté kolonizace vesmíru a podobných inovací.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#37 Příspěvek od Hill »

bu2520 píše:Řekl bych, že jádro problému je někde jinde , než v ekologii a tak ti zelení hrají jen úlohu užitečného idiota. Jde o zisk finančních skupin...
Ano, už to má i jméno: Greténismus.

Jílkovou zahlédnu dnes v televizi víceméně náhodou. Před lety jsem ji sledoval celkem pravidelně, na ty diskuse k důchodovým pilířům, novému občanskému zákoníku a zákoníku práce chodila dost slušně připravená a diskusi ještě celkem nestranně umravňovala. Později se ale její způsob usměrňování diskuse přesměroval k jejímu vlastnímu pohledu, připadlo mi to, jako by získala certifikát vůdčí neomylnosti a jediného správného názoru, což mě brzy otrávilo, a hodně let jsem se v době jejích kotlů věnoval jiné užitečnější činnosti.
Dnes nemůžu soudit, jak profesionálně to vede. Především si nedělám iluze, že by se za patnáct let polepšila, když už předtím setrvale spěla k horšímu, nakonec nikdo nemůže být odborník na cokoli, a pak: na tento pořad přepnu už dlouho jen nedopatřením, tak nemám dostatečný vzorek ke zkoumání.
Ale i z těch kousků, co jsem v poslední době viděl - nic neřešící divadlo, opravdu dobré jen k tomu, aby si pár lidí ulevilo, a přestali otravovat vlastním názorem, či nedej Einsteine, dokonce fakty podloženými přírodními zákony.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#38 Příspěvek od ok1hga »

Hill píše: . . . Ano, už to má i jméno: Greténismus.
tady je taky jeden . . .
. . . kozel zahradníkem.

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#39 Příspěvek od MiraSt »

Dneska (14. března ve 12:10 hodin) jsem zachytil na radiožurnálu a ČR plus zajímavou debatu na téma Euro sedm a budoucnost elektroaut versus spalovacích motorů. Hovořili: Ministr Martin Kupka, ze škody auto Matin Ján, Jan Staněk a oponent s elektroautem Josef Vrtal.
https://www.mujrozhlas.cz/zive/plus
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“