Shorts videa na YouTube, bomba věc či blbost

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Názor na tento tip videi

je to dobrá novinka
0
Žádná hlasování
Nesledují a nezajímají mě Shorts videa
19
73%
Je mě to jedno.
7
27%
 
Celkem hlasů: 26

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Shorts videa na YouTube, bomba věc či blbost

#1 Příspěvek od robo »

Můj osobní názor na Shorts videa je že je to blbost. Prý úspěšnost takových videí je v USA a Indii. 1 minuta a ještě na stojáka. V té minutě se houby dozvím a pokud na to mám koukat na televizi tak to ještě větší hrůza. Rád bych nějak filtroval- blokoval taková videa a nedostával na takový tip videí notifikace. Mám odběry od různých tvůrců. Přijde notifikace, ha nějaké nové video tak dám play a vidím Shorts video. V tu ránu bych s tím telefonem hodil proti zdi. Asi to na mobilu, Smart TV s androidem nijak pořešit nepůjde takže nejspíš počkat, třeba to umře samo.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Jo, je to megapýčovina. Ghůůůghl/TyTrubka se tím chce přiblížit žlutoxichťáckýmu ŤikŤoku. Chce to se na tyhle rekomendovaný nesmysly vyignorovat, vono je to (možná) přejde.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Hubert_79 »

Nepřejde. Najde se bambilion lidí, co na to budou čumět a bude se jim to líbit.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#4 Příspěvek od DedVseved »

Odebírat "tvůrce" a nadávat, že na YT umístí krátké video. Trochu divné. Není jednodušší smazat odběr od takového "tvůrce"?

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od robo »

Ti tvůrci co sledují dělají z velké části zajímavá videa. Ale nově začali přidávat i ty krátký videa. Jediné štěstí je že na to mají max tu jednu minutu. A udělat slušnou recenzi třeba telefonu za jednu minutu nejde. Aby je nenapadlo z větší recenze udělat několikadilný Shorts seriál.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od PotPalo »

Prečo v hlasovaní nieje možnosť "že je to blbost"?

Teraz sa to zdá divné, ale časom dôsledkom mobilov a evolúcie budú mať ľudia oči nie vedľa seba, ale pod sebou, aby na mobil na výšku dobre videli. :pako:
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

nixdorf
Příspěvky: 540
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#7 Příspěvek od nixdorf »

Shorts či tiktok videá vznikli pôvodne z platformy Vine, ktorá behala kedysi pod Twittrom, na šírenie rôznych memečok a krátkych šotov. Ak niekto vie do pár sekúnd umiestniť niečo vtipné, a človek sa na tom zasmeje, prečo nie... nech sa to volá akokoľvek

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#8 Příspěvek od robo »

Jestli taková videa jsou na jiné platformě tak komu se to líbí ať tam je od rána do večera. Ale integrovat to do služby která má jiný záběr mě nepřijde zrovna šťastné řešení.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Hubert_79 »

Inu, nezbyde, než tu službu vzít tak, jak je, nebo nechat ležet.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#10 Příspěvek od xsc »

A v čem je vlastně problém? Je snad na mém rozhodnutí, jestli se podívám nebo ne.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#11 Příspěvek od Artaban001 »

Koukávám na videa jak na Tiktoku, tak i na tom Shorts. Nevím, jak se mi to podařilo, ale na telefonu mi "Youtube shorts" umí překládat komentáře do Češtiny. Kolikrát je to lepší zábava, než pitomosti v televizi. Dají se tam narazit občas na zajímavý nápady. Dávám přednost spíš nějaký zábavě, (Battlebots je kupříkladu zajímavá "sportovní disciplína"). Ovšem algoritmus výběru (Shorts) byl donedávna prazvláštní - buď byl na každým videu ten Turek, co houpal cemrem u každé příležitosti, nebo Wednesday. Pak se to zvrhlo v sex zvířat na všechny způsoby, nebo na všemožný podřezávání ovcí. To jsem ale típnul. Na to upozorňuju hlavně kvůli tomu, když někdo půjčuje mobil děckám, tak na to může narazit.
Tiktok je kapitola sama pro sebe - hlavně reprezentace z Českého prostředí. Kolikrát je to odpad nehrubšího zrna.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#12 Příspěvek od robo »

Jde o způsob prezentace, protlačení takových videí. Kdybych měl možnost vyhledej a vynech, nezobrazuj Shorts videa tak by to bylo fajn.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#13 Příspěvek od Artaban001 »

Možná bys zjistil, že z věkovýho spektra uživatelů má třeba nejvyšší zastoupení "sorta", pro kterou je to přínos. Každopádně souhlasím, že na tyhle videa má smysl koukat jen na zařízení, který jde otočit na výšku, jako jsou mobily a tablety. Na noťasu, PC, TV to nemá smysl.

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#14 Příspěvek od DedVseved »


Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#15 Příspěvek od robo »

DedVseved
díky

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“