Generator 0-10v 0-20mA

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#16 Příspěvek od BOBOBO »

Za ty prachy to nikdo nepostaví . Jde o dobrý typ . Zase se vám hodí zapomenout , že jste na bastlírně !!! za 450

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#17 Příspěvek od petrfilipi »

Jj, PSC22 už dneska nikdo nevyrábí. Ten měl aspoň diodu na kontrolu spojitosti okruhu. Ale byl to jen proudový zdroj.

PF

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#18 Příspěvek od Valdano »

Jó bejvávalo. Tady je odkaz na popis následovníka PCS22 tj. Kapesní zdroj proudu PSC24. Rozpojení proudové smyčky nebo nekorektní výstupní signál tam byl indikován na LCD. Taky Digitální zdroj unifikovaných signálů ZUS03, který uměl generovat nejen proud, ale i napětí a také je i měřit. Nic z toho už se nevyrábí.

Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Valdano dne 16 bře 2023, 21:34, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#19 Příspěvek od kutilmil »

Ale chlapi. je to pekné ale ja to odtial neviem objednať. Niečo zo slovenska prosím vás.
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#20 Příspěvek od Valdano »

kutilmil píše:Ale chlapi. je to pekné ale ja to odtial neviem objednať. Niečo zo slovenska prosím vás.
Ve slovenském eshopu viz tento odkaz, ale za 81,6€ tj. za mnohem vyšší cenu než je to samé k mání na těch zahraničních eshopech.

Na frugo.sk mají podobný generátor signálu za 57€ i s poštovným.

Takže buď se domluvit s někým z rodiny kdo se v tom zahraničním nakupování trochu vyzná, aby to objednal za Vás a nebo holt zaplatit některému z těch překupníků na Slovensku tu vyšší cenu.
Naposledy upravil(a) Valdano dne 16 bře 2023, 21:50, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#21 Příspěvek od BOBOBO »

Radíš tady celému světu a nejseš schopen si objednat z číny ?? :roll: :roll:

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#22 Příspěvek od Valdano »

Tak na frugo.sk mají v nabídce i ten první generátor co mám já a mají ho tam za pouhých 50€ včetně poštovného.

Objednat si to na frugo.sk snad zvládnete i když jsou to v podstatě jen zprostředkující překupníci.
O Fruugo

Fruugo je globálny trh, ktorý uľahčuje cezhraničné nakupovanie! Prostredníctvom Fruugo môžete nakupovať u predajcov z celého sveta vo vlastnom jazyku a mene pomocou uznávaných spôsobov platby. To všetko bez potreby výpočtu výmenných kurzov alebo nákladov na dopravu.
Zkuste jim poslat odkaz na ten generátor z Aliexpressu z toho odkazu co zde uvedl BOBOBO. Dejte pozor, protože tam mají dvě verze SG002. Ta verze SG002 za 12,9€ je bez aku a ta za 15,3€ je s aku 1100mAh. Tak snad i když si k tomu něco na frugo.sk přirazí tak z toho nakonec nebude těch 50 nebo i více €.

PS: Možná by stálo za úvahu si zaplatit nějaký místní kurs ve stylu "jak nakupovat v čínských eshopech". Taková investice by se mohla do budoucna vyplatit pokud nechcete za stejné zboží platit násobně víc.
Naposledy upravil(a) Valdano dne 16 bře 2023, 23:15, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#23 Příspěvek od kutilmil »

Alebo ak to niekto viete neobjednate mi to z tej ciny za tych 16E?
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#24 Příspěvek od BOBOBO »

Vždyť to nic není . Dej to do koše , zadej adresu domů a kartou zaplať . Netrvá to 5 minut a dojde ti to do schránky BEZ poštovného .

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#25 Příspěvek od kutilmil »

Objednaj mi to. Peniaze ti hned poslem
Teda pomial to bude tych cca 16e
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#26 Příspěvek od BOBOBO »

No a po čr stovka poštovného . Proč to nezkusíš ? Až mi dojde na účet 560 , tak ti to objednám .

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#27 Příspěvek od Valdano »

BOBOBO píše:No a po čr stovka poštovného.
Kutilmil má uvedené bydliště Skalica tj. předpokládám v SK a ne v ČR.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#28 Příspěvek od kutilmil »

No trošku si si tam prihodil ale ok. Pošli číslo účtu. posielam peniaze.
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#29 Příspěvek od Valdano »

Jinak na Aliexpressu by snad mělo jít uvést cílovou adresu pro doručení objednávky odlišnou od té co má domů do ČR. Takže když mu předem pošlete peníze tak to může na Aliexpressu objednat s doručením přímo na Vaši adresu do Skalice na Slovensku. Při objednávání ať dá pozor, protože tam mají dvě verze SG002. Ta verze SG002 za 12,9€ je bez aku a ta za 15,3€ je s aku 1100mAh.

Uživatelský avatar
passion
Příspěvky: 890
Registrován: 22 črc 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#30 Příspěvek od passion »

Tak je. Sám mám v konte alíčku uložených 5 adries takých ľudí, čo "nevedia objednávať z číny" (rozumej nechcú). Pri platení len nastavím, kam to má ísť. Jedna je dokonca Ostrava. Takže ide pridať adresu aj iného štátu.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“