HRČS (Historický radioklub ČS) - informace, prosba o podporu

Opravy, renovace, schemata historické techniky

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#16 Příspěvek od ok1hga »


Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Lukas-Peca »

HRČS chystá opravu střechy budovy depozitáře v Třešti. Jedná se akci za téměř milion. Klub není závislý na žádných dotacích, vše je financováno z členských příspěvků řádných i mimořádných a činnosti klubu. Pokud byste chtěli přispět taky, věci by to velmi pomohlo. Bližší informace jsou na http://radiojournal.cz/ . Můžete se podívat i na fotky z oprav obou budov, myslím, že je vidět, že se tam opravdu něco děje a že vaše peníze nebudou spláchnuty do kanálu. Viz zde: http://radiojournal.cz/budova.htm

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#18 Příspěvek od Hill »

Je mi líto, že kdykoli jsem jel kolem, byla ještě nebo už tma, tak jsem se do muzea nikdy nepodíval. Přitom bych rád, fandím tomu, ale zatím to z nějakého důvodu neklaplo.
Omlouvám se za anonymní příspěvek, nějak jsem se jako nečlen zapomněl podepsat. Ale to je jedno. Poslal jsem radši víc, kdyby se ty náklady u melounu nezastavily...

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Lukas-Peca »

Děkujeme. Stav se na prohlídku v létě, když tam bude brigáda. Vstupné budeš mít zadarmo a podíváš se i na místa, kam normálně lidi nevodíme :wink:

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#20 Příspěvek od Hill »

To bych strašně rád, mockrát jsem jel kolem, ale buď v blbou hodinu, nebo s někým, kdo strašně spěchali a nebyli ochotní ani počkat, tak se budu muset vypravit speciálně jen k vám. Ale to dám vědět.

Odpovědět

Zpět na „Opravy a restaurování starých elektropřístrojů“