Aktuálně Česká pošta 2022

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#376 Příspěvek od ZdenekHQ »

V registru smluv jsou ohledně ČP opravdu perly. Někteří si z toho patrně opravdu udělali dojnou krávu. Pak se není čemu divit.

Např. toto Smlouva o dílo "Videodokumenty Poklady České pošty". Vy jste si všimli nějakých videodokumentů o pokladech ČP? 390 000Kč bez DPH.

Asi bych našel víc perel, ale na to zas nemám čas.

P.S. https://cz24.news/rakusanuv-mejdan-v-ce ... cz-11-min/
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#377 Příspěvek od Celeron »

ZdenekHQ píše: Vy jste si všimli nějakých videodokumentů o pokladech ČP? 390 000Kč bez DPH.
Máš nějakou krátkou paměť. Jeden z velkých pokladů Český počty byl přeci nalezen v roce 2008 cca 65 km jižněji od Tvýho bydliště. Taky prý nějaký tunel. :lol: Třeba si k tomu nechala počta natočit nějakej památeční videodokument.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#378 Příspěvek od ZdenekHQ »

No to asi mám krátkou paměť. :)

A taky jsem si všiml, že uvažují udělat balíkovnu z každého domu. Když bude balík váš, tak si ho necháte, v opačném případě ho předáte sousedovi. Takto se "kýblovou brigádou" snad nakonec dostane až na místo určení. Tento způsob bude následně využit k výzkumu sociálních nálad, jak moc máte rádi sousedy.

Ono to sice třeba u nás takhle funguje, když soused není doma, ale nejsem si jistý, že to bude fungovat všude. V případě dobírky už vůbec ne.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#379 Příspěvek od Crifodo »

ZdenekHQ píše:jsem si všiml, že uvažují udělat balíkovnu z každého domu. Když bude balík váš, tak si ho necháte
To je další vývojový stupeň toho, co jsme "řešili" před skoro 15 lety
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... 320#265320

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#380 Příspěvek od PotPalo »

Akurát že ten čo býva na začiatku ulice bude riešiť stovky balíkov, a pritom si on možno ani nikdy nič neobjednal. Sa na to asi viete čo... :D
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#381 Příspěvek od Celeron »

Vy toho naděláte. Když kámoš v devadesátkách "emigroval" do Chicaga, tak jsem ho zneužil aby mě dovezl něco na bastlení. Konkrétně 10 a 18W HID výbojky a ballasty od Welsch Allynu. Tenkrát to byla novinka a v Evropě se to ještě nedalo sehnat. Tak se to objednalo a zaplatilo (celkem asi 500 USD) a měl to doručit Fedex na jeho adresu v Chicagu. No a nedorazilo i když to WelschAllyn odeslal. Tak šel na Fedex "reklamovat". Fedexáci to nenašli. No a za týden najednou potrhanej balík za pětikilo ležel nahoře na schodech u domovních dveří takový to zvýšený přízemí na americkejch městskejch barácích. Na balíku nadraný něco jako adresát nezastižen. Podruhý asi nebylo potřeba zastihnout. :roll: Aspoň že to nikdo neukradl, naštěstí to byl plochej balík a nebyl z chodníku vidět.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
matahari
Příspěvky: 337
Registrován: 29 říj 2017, 02:00

#382 Příspěvek od matahari »

Aby jen nepřevládaly negativa a převážně exhibující příspěvky.
Objednáno včera dopoledne a vyzvednuto dnes na pobočce, kterou zruší.
Přílohy
cp-doruc.png

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#383 Příspěvek od EKKAR »

Ano, to možná je jediný, co umějí - převážet zásilky z jedný poštovny na druhou. Ale musíš jim to nejdřív na tu výchozí dopravit ve vlastní režii - a z tý cílový si to zase sám odnést, protože konkrétní DORUČOVÁNÍ je zrovna ta věc, který se počťáci poslední léta vyhejbají jako čert kříži ... Radši házej do schránek avízo o nezastižení ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 1114
Registrován: 28 zář 2005, 02:00
Bydliště: ZČ + JM

#384 Příspěvek od Ruprecht »

Nemám takovou zkušenost, tady to funguje tak nějak normálně
Přílohy
track_.gif
(69.93 KiB) Staženo 22 x
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#385 Příspěvek od Behemot »

rnbw píše:Vsetky ostatne firmy maju boxy, kde ti staci PIN. Nepotrebujes mat nic a mozes poslat hocikoho zasielku vyzdvihnut.
to řikám už přes rok, že sou to špinavý 🤐 :roll: si myslijou že dyž už dávno projeli příležitost, tak teď budou všem diktovat nějaký hovna…svině svinutý to sou

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#386 Příspěvek od ZdenekHQ »

Nevím, jestli to nezapadlo, ale ČP je ničená "zvrchu", ne od zaměstanců. Dokud se mnou žila moje ex a běhala s poštou, tak jsem se pohádal klidně i s ministrem. Teď je "spokojená", jen ta práce se jí nějak sype.

Mohl bych vyprávět, co se tenkrát dělo na ČP. Připomínalo to padesátý léta. Přitom to není až zas tak dávno. Jako třeba násilné podepisování smluv v uzavřené místnosti a beze svědků, kde výsledkem měl být jen podpis. Tam chybělo jen oblíbené estébácké fackování. Důkaz bohužel nemám, protože přesně tak to chtěli.

A to je tak 10 let zpátky.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#387 Příspěvek od ZdenekHQ »

Poslouchal jsem (s přestávkama) dnešní jednání PS o ČP a řekl bych, že absurdita nabyla další, dosud pro mě nepředstavitelný rozměr.

Dnešní matematika už prokázala (viz YT a Kulhánek), že kromě tří prostorových rozměrů + čas existuje ještě čtvrtý, kolmý na ty 3 rozměry, ale já si to nedokázal pořádně představit. Nakonec ty úvahy jsou tady 200 let.

Existují krásné oblbující animace 4D, lidský mozek se dá splést hezky, ale tu kolmost na 3D jsem nějak pořád nedával.

Matematicky je to taky hezký, Kulhánek se tuším dostal až k 27 rozměrům, ale to už je kvantový svět.

Dnes už si to představit dokážu. Ten čtvrtý rozměr kolmý na zbývající 3 je lidská arogance a blbost. Ať žije vykulená žaba!
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#388 Příspěvek od Cust »

ZdenekHQ píše:Dnes už si to představit dokážu. Ten čtvrtý rozměr kolmý na zbývající 3 je lidská arogance a blbost. Ať žije vykulená žaba!
Blbost, kdyby jsi byl někdy u mě ve vinném sklepě, tak ten čtvrtý rozměr pochopíš! Jo, a ten Kulhánek na to šel stejně. Párkrát jsem s ním popíjel. :?

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#389 Příspěvek od Celeron »

Ráno jsem něco zaslechl na CNN že se v nějakým rozhovoru odpoledne dozvíme, kolik manažérských míst v Český počtě bude zrušeno. Nějak jsem to nechytl, kdo má do tý bedny kvůli tomu čumět. Nezaslechl jste to někdo? Já tipuju, že zrušeno bude 0.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#390 Příspěvek od ZdenekHQ »

Tam se naopak chystají prémie za likvidaci ČP. Tuším už jednou proběhly.

@Cust: Neber všechno tak vážně. :)
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“