Ovladače

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PTAZZ
Příspěvky: 308
Registrován: 15 úno 2007, 01:00
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

Ovladače

#1 Příspěvek od PTAZZ »

Zdravim.
Tak už mě ta moje šlupka zase točí nastavil sem si Inet paač sem chtěl spojit dva kompy po síti,mam Win 98 a jak sem restartoval PC tak po mě chce zase nějaký ovladače a vůbec nevim coa hlavně kde mam hledat. Sem z toho už fakt hotovej.
Píše to nějakej PCI System Management Bus a vůbec nevim co to po mě chce,myslíte že by to mohla bejt

Popis zařízení
Intel PRO/100 VM Network Connection (Compaq) ? vyjel mi to everest a nevim co to jako je ale asi něco na net ne? nebo se pletu?
Poraďte te mi PLS co mam kde hledat ,aby to šlapalo díky.
Kdysi jsem byl strašně namyšlený, ale teď?! Teď už nemám chybu :-D

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Zkus se zeptat tady: http://forum.pctuning.cz/ - sice se to týká tuningu, ale snad Tě vyslyší a navedou.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#3 Příspěvek od RadekB »

PTAZZ píše:Zdravim.
Tak už mě ta moje šlupka zase točí nastavil sem si Inet paač sem chtěl spojit dva kompy po síti,mam Win 98 a jak sem restartoval PC tak po mě chce zase nějaký ovladače a vůbec nevim coa hlavně kde mam hledat. Sem z toho už fakt hotovej.
Píše to nějakej PCI System Management Bus a vůbec nevim co to po mě chce,myslíte že by to mohla bejt

Popis zařízení
Intel PRO/100 VM Network Connection (Compaq) ? vyjel mi to everest a nevim co to jako je ale asi něco na net ne? nebo se pletu?
Poraďte te mi PLS co mam kde hledat ,aby to šlapalo díky.
No rekl bych, ze je to normalni klasicka sitova karta od intelu. Ovladace musis pouzit z CD, ke karte dodanem, nebo pokud je to sitovka na boardu, tak ovladace od boardu.

Uživatelský avatar
PTAZZ
Příspěvky: 308
Registrován: 15 úno 2007, 01:00
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od PTAZZ »

No jo já bych je použil mile rád ale je to stará plečka a už k tomunic neni a na intelu se mi to seká a nechce mi to načíst Supprot site :-( snad to nějak vyřešim
Kdysi jsem byl strašně namyšlený, ale teď?! Teď už nemám chybu :-D

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#5 Příspěvek od RadekB »

PTAZZ píše:No jo já bych je použil mile rád ale je to stará plečka a už k tomunic neni a na intelu se mi to seká a nechce mi to načíst Supprot site :-( snad to nějak vyřešim
No, Intel ma vsechno na svym webu ke stazeni. Kdyz by jsi napsal, jestli je ta sitovka externi nebo na boardu a pripadne presne oznaceni na cipu nebo presny typ boardu, je mozne ze bych to u neco mel. Intely jsme pouzivali dost. Byly jedny z mala, co zvladaly provoz v routerech.

Straw

#6 Příspěvek od Straw »

Zdravím.
Ovladaè pro tvoji sí￾ovku Intel PRO/100 VM která ja na bordu Compaq EN najdeš tady: http://www.intel.com/support/network/ad ... /index.htm
Straw

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#7 Příspěvek od rnbw »

A nainstaluj si tiez Intel INF update (teraz je to tusim premenovane na nieco ine).

Uživatelský avatar
no_-_name
Příspěvky: 257
Registrován: 13 pro 2007, 01:00
Bydliště: Mladá Boleslav

#8 Příspěvek od no_-_name »

Ekkar: to fórum se netýká jen tuningu, je to taková holka pro všechno :)
~Nestavte se mi na odpor! - Georg Simon Ohm ~

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

no_-_name píše:Ekkar: to fórum se netýká jen tuningu, je to taková holka pro všechno :)
Jj, něco jako je Elektrobastlírna... Taky se tady dá pokecat (skoro) úplně o všem... :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
PTAZZ
Příspěvky: 308
Registrován: 15 úno 2007, 01:00
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od PTAZZ »

Straw píše:Zdravím.
Ovladač pro tvoji síťovku Intel PRO/100 VM která ja na bordu Compaq EN najdeš tady: http://www.intel.com/support/network/ad ... /index.htm
Straw
Díky za link ale to je právě to co mi nejde paač když už se proklikam na to co bych potřeboval,tak poslední kliknutí na stáhnutí mi furt píše že vypršel čas spojení dlouho to načítá a nejde to najet. :-(
Ale asi to stejně nebude to co já potřebuju,paač ve správci zařízení to tu kartu vidí.
Neznámé zařízení je PCI System Management Bus a to zase nevim co je zkusim se zeptat na tom tuningu.

EDIT: Tak to bude asi spíš
Intel 8255x-based Integrated Fast Ethernet co nevidí :-( ala stáhnout to stejně nejde.
Sem z toho nějakej pitomej. :-(
Naposledy upravil(a) PTAZZ dne 31 led 2008, 20:24, celkem upraveno 1 x.
Kdysi jsem byl strašně namyšlený, ale teď?! Teď už nemám chybu :-D

pepik9

#11 Příspěvek od pepik9 »

Neznámé zaøízení je PCI System Management Bus a to zase nevim co je zkusim se zeptat na tom tuningu.
To znamena, ze nejsou nainstalovany vsechny ovladace k chipsetu zakladni desky.

Uživatelský avatar
PTAZZ
Příspěvky: 308
Registrován: 15 úno 2007, 01:00
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od PTAZZ »

Aha tak to ju,takže to může bejt ta Síťovka ju?
Kdysi jsem byl strašně namyšlený, ale teď?! Teď už nemám chybu :-D

Uživatelský avatar
PTAZZ
Příspěvky: 308
Registrován: 15 úno 2007, 01:00
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od PTAZZ »

RadekB píše: Kdyz by jsi napsal, jestli je ta sitovka externi nebo na boardu a pripadne presne oznaceni na cipu nebo presny typ boardu, je mozne ze bych to u neco mel.
Tak jsem zjistil že ta sítovka je na boardu a na čipu SSOP48 (hned za konektorem RJ45) je přesné označení DA82562EM,zkoušel jsem to i hledat ale nic sem neobjevil a na tom Intelu to nejde stáhnout :-( kdybys něco měl bylo by to super.
Kdysi jsem byl strašně namyšlený, ale teď?! Teď už nemám chybu :-D

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#14 Příspěvek od miroja »

PTAZZ píše:...Intel PRO/100 VM Network Connection (Compaq) ? vyjel mi to everest a nevim co to jako je ale asi něco na net ne? nebo se pletu?Poraďte te mi PLS co mam kde hledat ,aby to šlapalo díky.
Ak som spravne pochopil, jedna sa o PC Comaq.
Chod na ich stranku a pohladaj podporu pre Tvoj model. Mam skusenosti, ze by sa to tam malo dat najst a stiahnut aj vsetky ovladace.

Uživatelský avatar
PTAZZ
Příspěvky: 308
Registrován: 15 úno 2007, 01:00
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od PTAZZ »

Tak mam takovej pocit,že už jsem to vyřešil,už mi to nic nehlásí a nic to po mě nechce.
Já ohon to měl i v PC uložený,celej chipset,ale nevěděl jsem o tom,paač sem ho dostal. :-D ;-)
Díky za rady
Kdysi jsem byl strašně namyšlený, ale teď?! Teď už nemám chybu :-D

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“