Samsung Magician - jak odinstalovat nefunkční instalaci

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Brozicek
Příspěvky: 1469
Registrován: 07 lis 2005, 01:00
Bydliště: Studénka

Samsung Magician - jak odinstalovat nefunkční instalaci

#1 Příspěvek od Brozicek »

Zdravím.
Potřebuji poradit, jak mám nějak tvrdě odinstalovat aplikaci Samsung Magician. Stávající instalace je nefunkční, nelze ji odinstalovat ani nově přeinstalovat, protože nová instalace požaduje odinstalovat nejdříve stávající. Takže jsem v uzavřené smyčce.

Tady jsou podrobnosti.
- Při spuštění PC se mi zobrazuje hláška dle obrázku 1 "Hlášení při spuštění Samsung Magician".
Tuto aplikace v tom PC nepotřebuji, protože tam mám nainstalovaný SSD jiného výrobce.
- Pokud spustím odinstalování toho Samsung Magician, tak to nelze a zobrazí se hláška dle obrázku 2 "Nelze odinstalovat".
- Pokud chci stávající instalaci přepsat novou instalaci, tak to nelze, protože se zobrazí hláška na obrázku 3, abych odinstaloval stávající instalaci"Odinstalovat původní".

Aby se při spuštění PC nezobrazovala chybová hláška, tak jsem to přechodně vyřešil tím, že jsem v Program Files pozměnil koncovku "exe" u spoušěcího programu Samsung Magician.exe na "*.exes".
Přílohy
Odinstalovat původní.jpg
Nelze odinstalovat.jpg
Hlášení při spuštění Samsung Magician.jpg

nixdorf
Příspěvky: 540
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#2 Příspěvek od nixdorf »

Daj fulltextovo preskenovať disk pre "magician", malo by ti ho nájsť v program files a možno ešte v appdata, programdata, odtiaľ ručne zmazať celé adresáre. Následne otvoriť editor registru (regedit.exe) a spraviť totéž - s umom, neodmazať niečo, čo nevieš že nie je ten Magician - kontrolovať kľúče, ktoré ti vyhladávanie našlo.
Pre úplné odinštalovanie by si mal pozreť do inštalačného logu, ak by to náhodou zanechalo nejaký driver či iný ďalší balast, ale toto by malo postačiť.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Hubert_79 »

Existovaly utility - Total Uninstal, Revo Uninstaller a podobně. Možná bych to raději nechal na nich.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“