Kafemlejnek Delongi

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

Kafemlejnek Delongi

#1 Příspěvek od Celeron »

Kámoš mi přinesl na opravu kafemlejnek. Byl odstrójenej z deklů tak typ přesne nevím, ale rozložení ovládání bylo podobný tomuhle.
Ani si neťuk a tak jsem šel od síťový šňůry dovnitř. No a v sérii dva mrňavý mikrospínače, jeden na horním zásobníku a druhej na šupleti pro pomletinu.
Horní nemikrospínačoval. Tak jsem ho vydloub a koukám, 125V/1A.
Dosud jsem si myslel, že DeLongi je jedna z "lepších" firem, ale už si to nemyslím. :roll: Jak může někdo dát na pozici v podstatě bezpečnostního prvku spínač s deklarovaným polovičním napětím?
Kafemlejnek má sice jen 120W ale pokud nějakej blb vytáhne zásobník nebo šuple za chodu, tomu mikrospínači se to asi mockrát líbit nebude. Ten, co jsem vytáhl vadnej, byl viditelně kolem dělící roviny a vývodů okouřenej.
Jen jsem zvědavej, kde kámoš sežene rozměrovou náhradu, 8 x 4 x 5 mm, já se s tím zabývat nehodlám. Tuším, co s tím udělá, pájku má. :wink:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 181
Registrován: 28 pro 2022, 01:00
Bydliště: Krakonošovo

#2 Příspěvek od jenicek »

A když by Ti na ten samej spínač číňan vyrazil hodnotu 240V/0,5A byl bys spokojenej? :lol:

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#3 Příspěvek od Celeron »

No je na něm značka Campini. To nejspíš nebude PRCák. :wink:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“