Modul pre FM rádio-poraďte.

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#31 Příspěvek od warp »


Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#32 Příspěvek od EKKAR »

Na prd a houby s voctem, to nejsou moduly pro přenosný kapesní rádio, mají na to moc malou citlivost a jejich výstup výkonově neutáhne ani sluchátka. Ty se hodí jako vestavný do stolní elektroniky, kde se k nim dá připojit jako anténa aspoň půldruhýho metru drátu a patřičná protiváha, nebo přes balun venkovní FM anténa. Pro "kapesní použití" se opravdu musí používat šváb s patřičnou citlivostí a dobrou selektivitou.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#33 Příspěvek od dvorak »


Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#34 Příspěvek od Celeron »

15W zvukový výkon s baterií 1,8Ah s výdrží 22 hodin. 8O No to si snad dělají pr del nebo je v tom perpetum mobile. :roll:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#35 Příspěvek od rnbw »

Tie udaje su mozno pravdive, ale neplatia sucasne.

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#36 Příspěvek od pocitujlasku »

Celeron: vies o tom, ze sa na regulovat hlasitost a teda znizit vykon? tie udaje su maximalne, teda max. 15W, alebo max. 22h prehravania.
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#37 Příspěvek od Artaban001 »

Toho Lamaxe jsem měl a pokud je od toho požadována funkce rádia, tak zrovna u tohohle je to "odpadní funkce". Pro pořádnou funkci je nutné mít v konektoru AUX in zastrčený dodávaný káblík JACK-JACK, který supluje funkci antény. Přijmově je to srovnatelný ze stavebnicemi s TDA7088T. Navíc se musí stanice nechat naskenovat a poté je jen přepínáš tlačítky vlevo /vpravo, jelikož BT reprák nemá displej, tak nevíš, co Ti tam zrovna hraje. To mu raději doporučte Sencor SRD215: zvuk slušný, vyměnitelná nabíjecí baterie (Nokia BL-C5), možnost přehrávání MP3 z flash karty. Může to strčit do kapsy a jít spravovat zahradu. (ale pěkně ho zdražili - kupoval jsem ho v době, kdy stál 350Kč) S většinou USB zdrojů to hraje i při nabíjení, akorát některý zdroje ruší příjem jako prase.
Pokud si chce zabastlit, tak si může koupit
https://hadex.cz/w007-kapesni-prijimac-amfm-stavebnice/
toho Paesonica, má to z pouzdrem a může se chlubit v hospodě, že si dokáže postavit rádio sám.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#38 Příspěvek od Celeron »

pocitujlasku píše:Celeron: vies o tom, ze sa na regulovat hlasitost a teda znizit vykon? tie udaje su maximalne, teda max. 15W, alebo max. 22h prehravania.
No jasně, když ubereš hlasitost na nulu, tak se baterky vybijou za 22 hodin. No to je super si koupit takovou věc. :roll:
Od Lamaxe mám outdoorovou kameru. Tam taky píšou dobu provozu po nabití baterky v "pohotovostním režimu". Akorát nevím k čemu je mi taková informace, protože při požadovaný činnosti, což je nahrávání nebo přehrávání, vydrží baterka asi tak 1/8 času co v pohotovostním režimu. Podotýkám, že doba nahrávání tam nikde vypsaná není.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#39 Příspěvek od pocitujlasku »

aby si vedel, ze den to vydrzi len tak bez signalu.
pri prehravani ti nikto nepovie, kolko to vydrzi, lebo zavisi to od hlasitosti, a aj od hudby, ktoru prehrava.
No vidis, a tak si sa bal

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“