Jak vložit v profilu obrázek postavičky jiný než z galerie?

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

Jak vložit v profilu obrázek postavičky jiný než z galerie?

#1 Příspěvek od Valdano »

Všiml jsem si, že někteří členové tohoto fóra mají profilový obrázek postavičky jiný než jsou k dispozici v galerii postaviček na tomto serveru viz třeba SMITH.

V nastavení mého profilu je uvedeno následující viz citace.
Nastavení postaviček

Zobrazit malý obrázek postavičky pod podrobnostmi v příspěvcích. Pouze jeden obrázek postavičky bude zobrazen, jeho šířka by neměla být větší než 80 bodů a výška 80 bodů a velikost souboru by neměla přesahovat 10kB.
Pod tím je tlačítko "Zobrazit galerii postaviček", ale tam je pouze možnost vybrat si jednu z postaviček v galerii. Nikde v nastavení profilu ani v té galerii postaviček jsem nenašel možnost nahrát obrázek, který splňuje výše uvedené požadavky na velikost, ale není součástí galerie.

Možná jsem něco přehlédl za což se předem omlouvám.

Může zde prosím někdo poradit jak na to?

nixdorf
Příspěvky: 540
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#2 Příspěvek od nixdorf »

Tá možnosť nie je momentálne povolená v užívateľskej administrácii profilu pre bežných návštevníkov. Tí, ktorí majú vlastný avatar, tak učinili v minulosti, alebo ako privilégium; ditto modrý nickname (profil grupy EBastlirna Team) za prínos k fóru.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od ZdenekHQ »

To má na starosti Hill.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#4 Příspěvek od Valdano »

Škoda. Chtěl jsem si tam dát obrázek viz níže. Má rozměry 73x80px a velikost souboru je jen 2046 bajtů. Takto zvětšený obrázek v příspěvku sice vypadá kostrbatě, ale v původní velikosti jako postavička v profilu by to bylo OK, ale když to nejde tak mám zkrátka smůlu. 8-)
Přílohy
ai.png
ai.zip
Obrázek postavičky (73x80px) v archivu
(2.14 KiB) Staženo 47 x

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#5 Příspěvek od Kremik »

Taky jsem chtěl, když jsem se sem regnul. Bylo mi sděleno něco ve smyslu že nemám zásluhy. Tak jsem bez obrázku, protože mít tu něco přednastaveného z galerie považuju za naprostý nesmysl. Podle žádné šablony jsem se nenarodil ani nežiju. Aspoň má stránka méně dat.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#6 Příspěvek od Cust »

Napiš Hillovi SZ...

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#7 Příspěvek od Valdano »

Cust píše:Napiš Hillovi SZ...
Díky před malou chvílí, už se stalo.

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“