Parkování letiště Vídeň

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

Parkování letiště Vídeň

#1 Příspěvek od PavelFF »

Dobrý den,
potřebujeme nechat auto u letiště Vídeň asi na 4dny. Zatím nevím, z kterého terminálu poletíme.

Našel jsem třeba krytý parkovací dům P3 nebo P4
https://mapy.cz/zakladni?x=16.5646287&y ... ase=ophoto
nebo venkovní parkoviště Pc (levnější ale trochu dál).

Máte někdo doporučení na vhodné parkoviště nebo jak to probíhá nebo v čem jsou nějaké chytáky? Musím se registrovat (dost otravná procedura) nebo stačí zaplatit na místě u pokladny při odjezdu?

Povezu další 4 lidi a jsem trochu nervozní.

Uživatelský avatar
radek89
Příspěvky: 135
Registrován: 25 říj 2009, 02:00
Bydliště: Mor. Nová Ves, Břeclav
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od radek89 »

Nám se osvědčilo parkovat v P+R Leopoldau a z tama vlakem rovnou na letiště. Některé spoje jsou bez přestupu. Je to nahoře a nemusím se autem plazit přes celé město, u těch blíž letišti bych se stejně bál, že nebude volné místo. Platilo se tam při odjezdu, 4 dny mě tam vyšly tuším na nějakých 15 euro, přesně už si nevzpomínám.

Uživatelský avatar
Ivan_01
Příspěvky: 768
Registrován: 15 zář 2018, 02:00
Bydliště: BB SK

#3 Příspěvek od Ivan_01 »

votriem sa do témy aj ja, ako je to s parkovaním na letisku Bratislava ?

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Su tam nekryte parkoviska pred budovou: https://www.bts.aero/parkovanie-a-doprava/parkovanie/

Uživatelský avatar
Ondra2
Příspěvky: 530
Registrován: 19 bře 2014, 01:00

#5 Příspěvek od Ondra2 »

To venkovní nekryté ve Vídni je úplně v pohodě, vede z něho krytý tunel až na letiště, pasažéry a kufry lze vysadit přímo před terminálem (několik minut zdarma). Měl jsem ho tam 2 týdny, dokonce jsem měl o vjezd a výjezd víc, protože mi uletělo letadlo, dalo se domluvit s obsluhou a nedoplácel jsem.
Pak jsem ho měl na nekrytém Mazur parking (cca 1.5km od terminálu), jezdí tam co 15 minut shuttle bus zdarma. Tam je to ještě levnější. Vše objednávky přes internet, QR kód v telefonu, přijedeš, naskenuješ, parkuješ.

Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od PavelFF »

Máme odlet v 8 hodin ráno. A přílet těsně po půlnoci. Docela strašné hodiny. Taky v té době jezdí autobus?

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“