Vlastní zkušenosti s ozónovým generátorem.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ondraN
Příspěvky: 209
Registrován: 16 srp 2022, 02:00
Bydliště: Roztoky

Vlastní zkušenosti s ozónovým generátorem.

#1 Příspěvek od ondraN »

Nemáte někdo vlastní zkušenosti s používáním ozónového generátoru? Zvažuji jeho koupi a tak by mě to zajímalo. Hlavně, jestli se s tím dají i odstranit takové ty "zažrané pachy" co lezou ze zdí a podlah. A vůbec mě zajímají praktické zkušenosti s provozem.
Díky.

Uživatelský avatar
Ivan_01
Příspěvky: 768
Registrován: 15 zář 2018, 02:00
Bydliště: BB SK

#2 Příspěvek od Ivan_01 »

známy to má na hoteli, cez sanitárne dni tým dezinfikujú izby a chodby a skutočne to funguje. Len sa nedoporučuje pobývať s tým v jednej miestnosti. Záleží asi od modelu, ale dosť to hučí aj žerie. Je to rýchlejšie a lepšie ako ručne s mokrou handrou, aj keď také zafajčené tapety to asi nedá...

Uživatelský avatar
ramici
Příspěvky: 143
Registrován: 13 led 2010, 01:00

#3 Příspěvek od ramici »

Já jsem ozónování prostoru využil pro likvidaci červotoče a zdá se, že úspěšně.
Druhá zkušenost, ozónovým olejem jsem zlikvidoval jakousi "hrčku" co se mi udělala na pleši, která na nic jiného nereagovala.
Pachy to možná vezme taky, ale pozná se to nejspíš až po řádném delším vyvětrání.

Uživatelský avatar
bdn
Příspěvky: 436
Registrován: 16 led 2020, 01:00

#4 Příspěvek od bdn »

Jj. na desinfekci prostoru + likvidace pachů super. Myslím, že to používají v půjčovách aut. Jinak ve větším množství O3 je jedovatý. Degraduje to i plasty. Takže po "ozónování" raději prostor pořádně vyvětrat.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#5 Příspěvek od Pikofarad »

Generátor O3 používám v ložnici a v autě na dezinfekci klimy s výkonem 10g/hod,načasuji na 15minut,všechny pachy i pavouci zmizí.Na aukru se dají pořídit kolem litru

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“