Watch Dogs pro IP WiFi kameru

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

Watch Dogs pro IP WiFi kameru

#1 Příspěvek od markoni »

Zdravím
Potřebuji něco jako Watch Dogs pro WiFi kameru protože se seká.Predstavuji něco jako mezi adaptér a tou kamerou nějaký časovač který by třeba jednou za 10 hodin se vyplo a pak zaplo dá se něco takového koupit? díky

Uživatelský avatar
misocko
Příspěvky: 1250
Registrován: 26 čer 2009, 02:00
Bydliště: Hlohovec (Sk)

#2 Příspěvek od misocko »

časové rele?

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#3 Příspěvek od Cowley »

Zkus toto

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Daj tam mechanicky casovac do zasuvky, akurat tam je minimalny interval 15 minut.

Uživatelský avatar
nostalcomp
Příspěvky: 43
Registrován: 09 lis 2022, 01:00

#5 Příspěvek od nostalcomp »

Je-li ta kamera trvale zapnutá v síti už nějaký ten pátek, zkus nejprve vyměnit napájecí adaptér. Pokud to nepomůže, pak můžeš řešit ten automatický reset. Taky jsem měl podobný problém a ne jen s kamerou, ale třeba i s jinými síťovými prvky, které jsou trvale napájené. Po letech provozu to začne blbnout, sekat se a podobně. Vždy stačilo vyměnit či opravit napájecí adaptér (výměna kondů). Z těchto důvodů stále udržuji zásobu nejběžnějších napájecích adaptérů (5, 9 a 12V).

Totéž u TV, pokud je tam anténní zesilovač. Jakmile se obraz začne sekat, měním či opravuji napáječ. U analogu se odcházející kondy poznaly snadno: přes obraz šly takový černý úzký pruhy. To byl signál odcházejícího napáječe. Digitál se holt začne sekat a člověk neví, jestli je to počasím, napáječem a nebo úplně něčím jiným. Ale pokud se napáječ dlouho (řádově léta) neřešil, většinou je na vině on.

Obecně, začne-li blbnout zařízení, které je trvale v zásuvce a má vlastní zdroj bez vypínače, je vhodné se nejprve zaměřit na ten zdroj. S velkou pravděpodbností bude problém tam. A u současných spínaných adaptérů ta pravděpodobnost hraničí s jistotou.

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od markoni »

Teď jsem ji našel v emailu objednávku je to foscam 8905W a je 10 let stará to je hrozně jak to utíká ,ta má nárok sekání :D díky

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od markoni »

Jaký je tam adaptér? já vím že bych to měl vědět já ale bohužel nejsem doma tak kdyby někdo věděl tak bych ho mohl koupit díky

Uživatelský avatar
Hape
Příspěvky: 353
Registrován: 08 úno 2010, 01:00
Bydliště: Dolní Cerekev, Česko (Czechia)
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Hape »

Podle manuálu k tomu patří síťový zdroj 5V/2A a příkon to má 5W max. Není tam specifikace napájecího konektoru, je tam jenom malej obrázek, na kterým je vidět že je válcový. Bude to asi buď 5,5 x 2,1 a nebo 5,5 x 2,5.

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od markoni »

Už je koupeno nové univerzální,ale vadí mi že to brácha to staré vyhodí on nemá k tomu vztah jak já to je moje hobby :? díky

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od markoni »

Adapter vyměněn a po nějaké době se to zaseklo zas ,tak jestli to nemůže být tím pendrekem ( anténa ) venku povětrnostními podmínkami pak už jen ta samotná kamera je v trapu :roll: díky

Odpovědět

Zpět na „Poradna“