Funai LH7-M32BB standby

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#16 Příspěvek od mi-ro »

Tak mám pocit, že je na vině MB. Nenabootuje a vrací se do resetu.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
JaDu
Příspěvky: 238
Registrován: 25 bře 2010, 01:00
Bydliště: Liptov

#17 Příspěvek od JaDu »

Neviem, či som použil nejednoznačné slová, ale menič (televízor) sa rozbehne vždy ok, keď mu znemožním vplyv stby signálu (jeho prerušením) do regulačnej slučky.

Uživatelský avatar
JirkaZ
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1429
Registrován: 26 úno 2021, 01:00

#18 Příspěvek od JirkaZ »

JaDu píše: JirkaZ: To zmenšovanie mi nie celkom funguje. Mám GIMP 2.10.34. Pri Farby - Použiť prah po kliknutí na Automaticky sa stratí kresba schémy a zostane len text v hornej časti strany. Schému nevidno ani vo výslednom .png, ktorý má len niečo cez 50kB. Ak prah nezmením, súbor má až 262kB. Pri importe otváram stránky ako Vrstvy aj ako Obrázky, bez zmeny. Kde robím chybu?
Dělal jsem to v GIMPu 2.10.22, je dost nepravděpodobné, že by setinný rozdíl ve verzích způsobil jiné chování této základní věci.

Zdrojové pdf bylo toto, resp. pouze příslušná stránka v příloze.

Ve funkci Práh neklikám na nic, prostě výsledek nechám tak, jak se automaticky nastaví po jejím otevření. Ale s úrovní komparace b/w si samozřejmě lze hrát, a to tak, aby na kritických detailech (použít velký zoom!) bylo vše OK. U mě se v daném případě úroveň automaticky nastaví na 127 (tedy právě polovina max. rozsahu jasu).

Ke zdroji: pro analýzu je potřeba rozpojit signál od motherboardu (P-ON-H2) a ovládat ho ručně.

Taky je potřeba najít zapojení a funkci signálu P-ON-H1 (myšleno vzhledem k motherboardu), protože ten ovládá napájení dalších hladin (i když z hlediska odběru méně významných) a ovlivňuje tak celkové zatížení zdroje.
Přílohy
Funai_LH7M32BB_page_35.pdf
(256.91 KiB) Staženo 22 x
Kdo chce, hledá způsob;
kdo ne - hledá důvod.

Ze dvou možností často volím tu třetí.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“