S. NS4165

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

S. NS4165

#1 Příspěvek od MiraSt »

Tak se mi dostalo na opravu první DAB rádio. Je v něm odpálený NS4165. Na ALI je, ale nemám tu správnou banku abych to zaplatil. Takže bych poprosil někoho ochotného kdo tam nakupuje jestli by mi to nekoupil a neposlal. Jinak to budu muset nahradit stavebnicí z Hadexu s LM386. Nic jiného mě nenapadá. Díky.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Myslím, že ten jednoduchej sílič s LM386 i s kouskem univerzální desky a pár pasivkama pořídíš dřív a jednodušejc, než origoš z Alíka - včetně toho, že u toho z Alíka nikdy nebudeš vědět, jestli neodletí do křemíkovýho nebe stejně jako ten původně namontovanej.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#3 Příspěvek od MiraSt »

Dostal jsem nabídku ke koupi. Tak to zkusím. Uvidíme.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“