S: titerne letovani v okoli Pardubic

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pavel68
Příspěvky: 2
Registrován: 07 srp 2023, 02:00

S: titerne letovani v okoli Pardubic

#1 Příspěvek od pavel68 »

Dobry den,
potreboval bych v autoradiu odletovat dve titerne nozicky cipu na desce a pripajet k nim kondensator, ale je to fakt titerny.
Plus tedy jeste pripajet kablik zeme.
Pokud mozno nekde v okoli Pardubic.
Dekuji a preji hezky den.
Přílohy
plus jeste zem...
plus jeste zem...
takto by to melo vypadat
takto by to melo vypadat
moje radio
moje radio

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

A pročpak je to tak nutný pájet přímo na nožičky švába? To nejde na desce najít odpovídající větší plošky a připájet to na ně?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Mikras
Příspěvky: 471
Registrován: 04 zář 2019, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Mikras »

On ale píše, že ty dva piny potřebuje zvednout od DPS, takže zřejmě odpojit od stávajích součástek a na ně připojit ty ellyty. Chtělo by to podle zapojení vysledovat, jak to je v originálním stavu a co ta úprava vlastně dělá (nějaký externí výstup/vstup).
Hodil by se typ rádia. Jinak to není problém udělat, ale třeba já jsem (až) v Praze.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#4 Příspěvek od mi-ro »

Tipuju vstup LINE na místo AM rádia? Připájet na pin by asi nebyl problém ale odpájet a odklonit pin od DPS, to už bych se obával odlomení. To by opravdu bylo lepší vysledovat cestu a tu pak přerušit.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
patrikvarga
Příspěvky: 1062
Registrován: 24 dub 2007, 02:00

#5 Příspěvek od patrikvarga »

Stači preškrabať plošák, a nožičky sa nemusia dvíhať.
Přílohy
AM.jpg

Uživatelský avatar
pavel68
Příspěvky: 2
Registrován: 07 srp 2023, 02:00

#6 Příspěvek od pavel68 »

Ano, vyborna dedukce, je to vstup na pripojeni BT modulu misto stavajiciho vstupu AM - proto jsou ty vyvody spojene.
Preruseni spoje by asi zjednodusilo o to, ze by se ty piny nemusely zvedat, nicmene jejich zvednuti zjednodusi nasledne pajeni.
Mikras, tak Praha zase tak daleko neni, pokud nesezenu nekoho bliz, v patek bych mohl jet do Prahy, pripadne se ozvu, dekuji.

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“