Rezanie PCB

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
right13
Příspěvky: 447
Registrován: 05 kvě 2006, 02:00

#31 Příspěvek od right13 »

workhard píše:Když nepotřebuješ moc velkou desku,je taky možné naříznout cuprextit z obou stran lámacím nožíkem a zlomit o hranu stolu. Je to naprosto bezprašná metoda :wink:

presne tak,to je najlepsia,ale aj najdestruktivnejsia metoda pre nozik,bohuzial tie sklenne vlakna su pre vecsinu ostrych nastrojov smrtelne....da sa takto z velkou ucinnostou delit kuprexid,ale nie taky humusny biely,vyrabany asi zo straciek,alebo nejakych odpadkov ktory sa pri pokuse zlomit rozstiepa,ten jedine odpilit

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od ZdenekHQ »

Radix píše:Protože cuprextit silně tupí nástroje, je k zarovnání lépe místo pilníku použít brusný kotouč, naplocho položený na stole.
Přesně tak, těch zničených vrtáků po pár dírách mám hromadu. Když jsem si koupil speciál "tvrdej", tak jsem zase zapomněl, že je mnohem křehčí a byl s ním taky konec.... Takže vrtání raději nechávám jiným...

Jinak já stříhám na pákovkách, s tím pilováním a broušením jsem opatrnej, když cítím, jak ten sklo-laminátovej prášek žere mezi prsty, co to asi může dělat, když se toho člověk nadýchá.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
right13
Příspěvky: 447
Registrován: 05 kvě 2006, 02:00

#33 Příspěvek od right13 »

no,s tym tvrdenym vrtakom som mal aj ja smolu.vrtal som z nim uspesne a krasne na normalnej vrtacke v stojane, kupil som si Dremelku a prve co bolo som ho zlomil....:( zostanem pri tych srackovych

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#34 Příspěvek od FERYACT »

Pamatujte, že jen nemoudré ženy vyhánějí své muže od řezání PCB do
hospody.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od ZdenekHQ »

Nejhorší je, že ženy mají ještě jednu vlastnost - zvědavost. Takže i když má člověk samostatnou trucovnu v jiném patře, přesto se žena občas zničeho nic přižene a začne se strašně zajímat např. o prázdnou krabičku na stole, nejčastěji v okamžiku, kdy je to nejmíň vhodný. V případě nezájmu o výklad ještě šlápne do šasi odloženého na zemi a maže zpátky k televizi, protože jen potřebovala nějak přežít reklamu :)
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Hop377
Příspěvky: 439
Registrován: 19 čer 2004, 02:00

#36 Příspěvek od Hop377 »

Tak pouzivajte miesto lacieho noza na rezanie plosakov, zaspicateny ihlovy pilnik, ten len tak lahko neotupite. tak to uz robim dlho.

Uživatelský avatar
Hop377
Příspěvky: 439
Registrován: 19 čer 2004, 02:00

#37 Příspěvek od Hop377 »

Tak pouzivajte miesto lacieho noza na rezanie plosakov, zaspicateny ihlovy pilnik, ten len tak lahko neotupite. tak to uz robim dlho.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“