osciloskop ze zvukove karty

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Fox_VK
Příspěvky: 48
Registrován: 10 úno 2008, 01:00
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od Fox_VK »

1000Hz To by mněla.
Jsem amatér - tak opatrně...

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od stepa »

Necekej od toho zadny zazraky...kdovi co tam uvidis.

Uživatelský avatar
Fox_VK
Příspěvky: 48
Registrován: 10 úno 2008, 01:00
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od Fox_VK »

stepa píše:Necekej od toho zadny zazraky...kdovi co tam uvidis.
Zas tak moc to nezatracujte - mně to funguje výborně.
Obrázek
Jsem amatér - tak opatrně...

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od stepa »

Ja to nezatracuju...jednoduse jsem to nikdy nezkousel(nebylo potreba), tak jsem ti akorat rikal, abys od toho necekal buhvico, protoze jsem nevedel co to bude kreslit. Je to lepsi nez dratem do oka...pro kontrolu obvodu ze "neco" dela se to da pouzit, ale na rozumne mereni a nedejboze jakekoliv publokovani to teda neni.

Uživatelský avatar
p4ul
Příspěvky: 317
Registrován: 29 srp 2007, 02:00

#35 Příspěvek od p4ul »

Já jsem teda už kdysi zkoušel samplovat signál na SB Live při 48KHz. Pouštěl jsem tam 5 KHz obdélníkový signál a to co jsem viděl byl jakýsi pokřivený sinusovkobdélník. Takže nic moc, ale jako hračka je to dobré.

JohnyKL

#36 Příspěvek od JohnyKL »

Koupil jsem na aukru externi zvukovku a vytunil pryc ty vstupni kondiky. Makalo to dobre, ale pak jsem stejne koupil oscak ))

Uživatelský avatar
dudo02
Příspěvky: 981
Registrován: 27 úno 2007, 01:00

#37 Příspěvek od dudo02 »

No ja mam jeden notebook IBM thinkpad e600 a pouzivam ho na experimentovanie.Chcel by som na nom spojazdnit ten osciloskop,ale nakolko by som to chcel aj na SS,tak by som potreboval odstranit tie kondiky,alebo najst inu moznost..Mal by som par otazok-ten kondik,ktore je potrebne odstranit na vsupe mikrofonu je elektrolyt?

Mozno blba otazka,ale skusim-na doske je svab http://www.datasheetcatalog.org/datashe ... 86fp_y.pdf.Myslite ze by som mohol privadzat napetie na niektory z LINE IN vstupov,popr.niekam inam,priamo na IO?Ja som skusal na druhom booku spominany osciloskop a po pripojeny mikrofonu do LINE IN osciloskop nereagoval...Ako je to s mikrofonovym vstupom?-ide cez nejaky obvod do vyssieuvedeneho IO,alebo ma svoj vlastny svab?

Za postrehy vopred dakujem.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“