DVD rekordér a domácí kino od LG problém s ovladačema

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od Jenys »

kozoka píše:
Jenys píše:Pro kozoka....asi si nějak nerozumíme. Já nejsem na tebe naštvanej, proč si to myslíš? Nikde nic takového nepíšu. Ne, já jen nějak nechápu tvé reakce na některé značky...ale už z posledního je mi jasné, že máš na ty jiné neznačkové výrobky pifku...ano beru a asi máš nějaký důvod...ale ten důvod znáš jen ty, já ne :) nemám s tím špatné zkušenosti, až na ten ovladač :(

Slovo Vestel slyším zde poprvé od tebe...Beka znám, ale Vestel?
Ale trochu špatně se čtou tvé odpovědi..neděláš tam mezi slovy čárky a věta ztrácí na čitelnosti a významu...to jen to, proč mám k tobě výhrady...zatím jsem se tu s nikým, kdo je takhle alergickej a čiší to z něj tak jako z tebe, nesetkal. Promiň pokud jsem se tě nějak dotkl, ale ty jsi tu začal zpochybňovat některé značky a naopak druhé vyzdvihovat a ironie vždy byla ve tvých slovech.
Ne, nic ve zlém, lidé by měli mluvit a mám dojem, že tě něco žere a asi proto tu reaguješ jak reaguješ...možná máš nějaké trápení, nevím. :D :wink:
Beko, Vestel, Protec telra jsou Turecké společnosti patříci mezi největší výrobce elektroniky v Evropě. 70% levných TV a co mě mrzí že i někteří značkový výrobci od nich kupuji Hotové přístroje, které pak prodávají pod svou značkou. Tyto výrobky jsou špatně navržené a nehorázně se to kazí. Kolikrát se tam nedá ani identifikovat závada. Vidět takového 100HZ Grundiga jaký má obraz (Made by Beko) je i na moje nervy.
Ale jo, to máš pravdu, to je na tom blbé a ani to člověk, kdo to neví, nepozná dokud to funguje. A právě je problém si dneska něco koupit značkového v supermarketech a třeba i v Elektro Worldu. Sice je to značka, ale pak se kouknu a dělá to Taiwan a pod. I když pokud je firma solidní, pohlídá si kvalitu, tedy je to v jejím zájmu..snad? Beko, vím, že je značka nic moc, ale Proline nevím a neřeším to, když zdechne po záruce, vyhodím ji, nebo dám někomu jako pozornost :) Ne fakt, mám ji jen jako mezičlánek, protože kdyby to mělo být něco lepšího, těžko bych se s tím loučil, až budu chtít nějakou telku s větší úhlopříčkou. No mám dotaz? Jaká značka, nebo vůbec televize 16:9 s úhlopříčkou tak 81cm, je dobrá, nebo čemu se vyhýbat? Díky :D

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#32 Příspěvek od kozoka »

Jenys píše:
kozoka píše:
Jenys píše:Pro kozoka....asi si nějak nerozumíme. Já nejsem na tebe naštvanej, proč si to myslíš? Nikde nic takového nepíšu. Ne, já jen nějak nechápu tvé reakce na některé značky...ale už z posledního je mi jasné, že máš na ty jiné neznačkové výrobky pifku...ano beru a asi máš nějaký důvod...ale ten důvod znáš jen ty, já ne :) nemám s tím špatné zkušenosti, až na ten ovladač :(

Slovo Vestel slyším zde poprvé od tebe...Beka znám, ale Vestel?
Ale trochu špatně se čtou tvé odpovědi..neděláš tam mezi slovy čárky a věta ztrácí na čitelnosti a významu...to jen to, proč mám k tobě výhrady...zatím jsem se tu s nikým, kdo je takhle alergickej a čiší to z něj tak jako z tebe, nesetkal. Promiň pokud jsem se tě nějak dotkl, ale ty jsi tu začal zpochybňovat některé značky a naopak druhé vyzdvihovat a ironie vždy byla ve tvých slovech.
Ne, nic ve zlém, lidé by měli mluvit a mám dojem, že tě něco žere a asi proto tu reaguješ jak reaguješ...možná máš nějaké trápení, nevím. :D :wink:
Beko, Vestel, Protec telra jsou Turecké společnosti patříci mezi největší výrobce elektroniky v Evropě. 70% levných TV a co mě mrzí že i někteří značkový výrobci od nich kupuji Hotové přístroje, které pak prodávají pod svou značkou. Tyto výrobky jsou špatně navržené a nehorázně se to kazí. Kolikrát se tam nedá ani identifikovat závada. Vidět takového 100HZ Grundiga jaký má obraz (Made by Beko) je i na moje nervy.
Ale jo, to máš pravdu, to je na tom blbé a ani to člověk, kdo to neví, nepozná dokud to funguje. A právě je problém si dneska něco koupit značkového v supermarketech a třeba i v Elektro Worldu. Sice je to značka, ale pak se kouknu a dělá to Taiwan a pod. I když pokud je firma solidní, pohlídá si kvalitu, tedy je to v jejím zájmu..snad? Beko, vím, že je značka nic moc, ale Proline nevím a neřeším to, když zdechne po záruce, vyhodím ji, nebo dám někomu jako pozornost :) Ne fakt, mám ji jen jako mezičlánek, protože kdyby to mělo být něco lepšího, těžko bych se s tím loučil, až budu chtít nějakou telku s větší úhlopříčkou. No mám dotaz? Jaká značka, nebo vůbec televize 16:9 s úhlopříčkou tak 81cm, je dobrá, nebo čemu se vyhýbat? Díky :D
Vyhybat se všemu... buhužel totak je. Klasické TV jsou na ustupu a kvaltní TV již dnes nekoupíte. To co se ted prodává je naprosté smetí.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od Jenys »

Hm, tak to je teda v pr... dělal jsem si zálusk na větší TV a teď teda nevím? Ale zase, když nebudeme kupovat, nebudeš mít co opravovat :D

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#34 Příspěvek od kozoka »

Jenys píše:Hm, tak to je teda v pr... dělal jsem si zálusk na větší TV a teď teda nevím? Ale zase, když nebudeme kupovat, nebudeš mít co opravovat :D
Njn ale zase nadruhou stranu co říkate na unikátní model Plazmy 32PC51 vzhledem k nízkému rozlišení má pěkný obraz a za 13500 proč kupovat CRT. http://www.eleshop.cz/prodej/lg-32pc51-185632

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od Jenys »

kozoka píše:
Jenys píše:Hm, tak to je teda v pr... dělal jsem si zálusk na větší TV a teď teda nevím? Ale zase, když nebudeme kupovat, nebudeš mít co opravovat :D
Njn ale zase nadruhou stranu co říkate na unikátní model Plazmy 32PC51 vzhledem k nízkému rozlišení má pěkný obraz a za 13500 proč kupovat CRT. http://www.eleshop.cz/prodej/lg-32pc51-185632
Tak už tomu nerozumím...na jednu stranu nemám nic kupovat a pak mi tu nabídneš docela zajímavý kousek od LG ...pozor a nevadí, že to není Panasonic?? Jo, to by bylo fakt zajímavé, ale není to blbé kupovat TV přes internet, že si to nemůžu vyzkoušet a zkouknout, osahat. Ale jinak dobrý.
Jak je to dneska se spotřebou Plazmových TV, dřív se říkalo, že mají velkou spotřebu? A co je tedy lepší, kdyžb už něco kupovat...plazma, nebo LCD?

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#36 Příspěvek od kozoka »

Jenys píše:
kozoka píše:
Jenys píše:Hm, tak to je teda v pr... dělal jsem si zálusk na větší TV a teď teda nevím? Ale zase, když nebudeme kupovat, nebudeš mít co opravovat :D
Njn ale zase nadruhou stranu co říkate na unikátní model Plazmy 32PC51 vzhledem k nízkému rozlišení má pěkný obraz a za 13500 proč kupovat CRT. http://www.eleshop.cz/prodej/lg-32pc51-185632
Tak už tomu nerozumím...na jednu stranu nemám nic kupovat a pak mi tu nabídneš docela zajímavý kousek od LG ...pozor a nevadí, že to není Panasonic?? Jo, to by bylo fakt zajímavé, ale není to blbé kupovat TV přes internet, že si to nemůžu vyzkoušet a zkouknout, osahat. Ale jinak dobrý.
Jak je to dneska se spotřebou Plazmových TV, dřív se říkalo, že mají velkou spotřebu? A co je tedy lepší, kdyžb už něco kupovat...plazma, nebo LCD?
Ja ji nedoporučuju jenom říkam jaký unikátní model LG vydalo. Navíc LG plazmy zase oproti Pansonicu byli velmi poruchové-odchzeli tam koncové desky a panely taky..ale napsal sem zaty prachy. Než kupovat CRT za 12000 co vydrží 2 roky tak je lepší koupit se stejnou životnsotí malou Plazmu. O problematice LCD bylo dlouho rozebíraným tematem na tomto foru stačí pohledat taky jich tu pár mám. Dlouho převišovala co se týká kvalitou obrazu Plazma ale současné Panely poslední Generace např. od Samsungu Super Clear 100htz motion Drive dokáží zopbrazit živé čisté barvy a černá je opravdu černá. jinak za 5 let se prosádí OLED panely a Plazma zcela zanikne. Tvrzení že má Plazma větší spotřebu je taky nesmysl. čím věrší uhlopříčka LCD tak rapidně stoupá spotřeba. Ve srovnání 40 palcového LCD a Plazmy- tak tady je spotřeba zhruba stejná...na rozdíl že u plazmy odběr proudu závisí na kontrastu scen zato u LCD je proud konstantní pokud neuberete podsvícení

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od Jenys »

Kozoka, díky za názory a zkušenosti. Ono je to fakt dost asi problém, ale že je ta doba u LCD, nebo plazmy tak krátká za ty prachy?? To fakt neexistuje TV třeba na deset let, jako to bylo u CRT malých TV? To bych asi váhal s takovou koupí. :cry:

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od durkovic »

a dokonca teraz vraj vyšiel zakon že výrobky do 10 000 sa nebudu už opravovat, myslim v zaruke ale rovno menit za nove kusy.
Budu-li moci, tak nepřijdu, ale nebudu-li moci, pak určitě přijdu

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#39 Příspěvek od kozoka »

Jenys píše:Kozoka, díky za názory a zkušenosti. Ono je to fakt dost asi problém, ale že je ta doba u LCD, nebo plazmy tak krátká za ty prachy?? To fakt neexistuje TV třeba na deset let, jako to bylo u CRT malých TV? To bych asi váhal s takovou koupí. :cry:
U LCD není kratká doba... LCD TV může vydržet i klidně 5let ale narozdil od CRT je oprava tak drahá že se vyplatí koupit nový přístroj

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#40 Příspěvek od Jenys »

Ale stejně i doba pět let mi přijde málo, když je pak oprava nákladná. To u CRT se to dalo jak píšeš levněji a pomalu po domácku. Já mám starého Funaje asi 14let a ještě jde dost pěkně a oprava tam byla jen jedna blbá zenerka, ale i tak to bylo za 900Kč teda i se seřízením. Hm, tak to je fakt drahá hračka..no asi nic pro nás plebejce :(

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#41 Příspěvek od kozoka »

Jenys píše:Ale stejně i doba pět let mi přijde málo, když je pak oprava nákladná. To u CRT se to dalo jak píšeš levněji a pomalu po domácku. Já mám starého Funaje asi 14let a ještě jde dost pěkně a oprava tam byla jen jedna blbá zenerka, ale i tak to bylo za 900Kč teda i se seřízením. Hm, tak to je fakt drahá hračka..no asi nic pro nás plebejce :(
Kvalita dnešních CRT je tak mizerná že je to akorat tak do zaruky. Oprava 900 se tí zdá moc.... Pozaruční oprava Plazmy vyjde průměrně tak na 6000 a nový LCD Panel stoji tolik co nová TV.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#42 Příspěvek od Jenys »

Ne nezdá se mi 900Kč moc,mě to zachránilo od kupování nové TV a byl jsem rád. Koukal jsem na to nejdřív sám, zda s tím něco neudělám,ale na nic bez přístrojů a schémata jsem nepřišel,tak jsem to radši dal do servisu. Ale živit bych se s tím určitě nechtěl,navíc se ty TV dělají blbě,špatný přístup k součástkám a to vysoké napětí...brr to se mi nelíbí :roll:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “