ASIX- PRESTO

Diskuze a poradna o programátorech a programování různých obvodů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mario111
Příspěvky: 166
Registrován: 20 zář 2005, 02:00
Bydliště: slovakia RS

ASIX- PRESTO

#1 Příspěvek od mario111 »

mam v umysle zakupit programator PRESTO od asixu.
Ak s nim mate nejake skusenosti dajte vediet.vdaka :wink:

Uživatelský avatar
DRAKE
Příspěvky: 276
Registrován: 05 zář 2005, 02:00

#2 Příspěvek od DRAKE »

já s nim programuju x51 a je to výborný, skoušel jsem jen tak trochu i PIC, ale v tom se totálně zamotal, blbě jsem to připojil a PICka byla včudu
Ježíš na kříži zaplatil za naše hříchy a tím nás osvobodil od věčné smrti. Platí i pro bastliře :-).

kHz

#3 Příspěvek od kHz »

Mám ho doma taky na x51 a nemùžu si ho vynachválit. Na netu je sice mnoho návodù na rùzný isp programátory , vìtšinou do LPT. Tohle má usb což je výhoda první a ta druhá , že je kompletnì v èeštinì a je k nìmu i dobrá technická podpora , takže urèitì doporuèuju.

Datel_old

#4 Příspěvek od Datel_old »

Mám ho taky a jsem s ním velice spokojen. (programuji zatím jen PIC)
Mùžu jen doporuèit !

Uživatelský avatar
nop
Příspěvky: 158
Registrován: 18 kvě 2007, 02:00

#5 Příspěvek od nop »

taky s ním zatím programujui picy a naprostá spokojenost..

Uživatelský avatar
The_One
Příspěvky: 2
Registrován: 27 úno 2008, 01:00

#6 Příspěvek od The_One »

Taky jsem jeden z tech stasntych uzivatelu presta. Programuju hlavne na ntb tak casto vyuzivam napajeni napajeni primo z programatoru a tak si muzu ladit kdekoliv pouze s prestem a kontaktnim polem. Navic ta podpora obvodu je porste uchvatna. Jedina nevyhoda muze byt ze ma jen icsp vystup ale to je uplne jednoduche udelat redukci na zifku.

Uživatelský avatar
Ano
Příspěvky: 17
Registrován: 17 pro 2007, 01:00

#7 Příspěvek od Ano »

Mám ho taky naprostá spokojenost.
Skoušel sem taky chvýli PicKit2 jako programator super ,ale nějak sem nepochopil krokovaní MPlabu chvíli jo chvíli ne je levnější ,ale neumí nic jiného než PIC. Co se týče rychlosti je možná ještě rychlejší než PRESTO.

Uživatelský avatar
caven
Příspěvky: 417
Registrován: 15 srp 2006, 02:00

#8 Příspěvek od caven »

No tak i já přidám kladné zkušenosti, aby to bylo jednotné :D akorát já programuji hlavně avr a ono když děláš na atmega128 a teprve ladíš program tak trvá docela dýl než se tam ten program nahraje asi tam do 1minuty.. Jinak problémy s ním nemám. Dobrá koupě.

Uživatelský avatar
Hula
Příspěvky: 47
Registrován: 01 dub 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Hula »

Používám tento programátor pro PIC a jsem taky naprosto spokojený.Skvělá dokumentace i přídavný software a nápověda všechno v ČJ...prostě pohoda.

Uživatelský avatar
SkorpionCZ
Příspěvky: 36
Registrován: 25 bře 2008, 01:00

#10 Příspěvek od SkorpionCZ »

Také se přidám, PRESTO je oproti Elnecu x krát levnější a funguje k naprosté spokojenosti. Lze jen doporučit

Uživatelský avatar
Mendor
Příspěvky: 223
Registrován: 16 dub 2008, 02:00
Bydliště: Kladno

#11 Příspěvek od Mendor »

Přidávám se k ostatním, nepotřebuje žádný přídavný zdroj a to mě vyhovuje. Doporučuji.

Odpovědět

Zpět na „Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů“