stavba zesilovace po tisicipate

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#16 Příspěvek od Sendyx »

Pokud není, není... byl snad nějaký open project na výrobu desek, jedině že něco zbylo nebo někomu přebylo, zkus se optat na fóru... takové nabídky chce podchytit včas, nebo sehnat další zájemce na další kolo...

Uživatelský avatar
oscilos
Příspěvky: 353
Registrován: 04 lis 2007, 01:00

#17 Příspěvek od oscilos »

muj navrh je zatim v zacatcich.ted me trosku brzdi skola ale ja myslim ze do novyho roku to snad budu mit

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#18 Příspěvek od Cust »

Sendyx píše:Pokud není, není... byl snad nějaký open project na výrobu desek, jedině že něco zbylo nebo někomu přebylo, zkus se optat na fóru... takové nabídky chce podchytit včas, nebo sehnat další zájemce na další kolo...
na forum jsem napsal, ale mam pocit, ze je pozde, ale treba obednal neco navic a smiluje se nade mnou :-)
Naposledy upravil(a) Cust dne 03 pro 2007, 21:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#19 Příspěvek od Cust »

takze definitivni rozhodnuti: stavim DPA222 od p. Dudky, tistaky jsem nesehnal, ale udelam svepomoci (resp. u Kohouta) nebude to sice tak hezke jako ty co nabizel Dudek, ale postaci.

Uživatelský avatar
Petr603
Příspěvky: 172
Registrován: 03 dub 2006, 02:00

#20 Příspěvek od Petr603 »

Predloha bude tvuj navrh? Ony totiz ty predlohy k DPS nejsou volne k dispozici..

Uživatelský avatar
Hop377
Příspěvky: 439
Registrován: 19 čer 2004, 02:00

#21 Příspěvek od Hop377 »

Daju sa najst na nete.


Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od Jenys »

Cust píše:Sendyx: Neznas se nahodou s Pavlem Dudkem, ze bys me to jako domluvil :-)
bez protekce ani ranu :P :P :P :P
Já jsem asi před osmi roky dělal zesilovač s LM 3876T a jsem s tím spokojenej. Šlapalo to na první zapojení. Napájení mám asi na 25V a na domácí použití super, bordelu to nadělá, že se to ani nedá moc zesílit. Tehdy jsem předělával celej zesilovač, kdy tam byl korekčák z transiwata 40 a konce podle nějakého Sencora nebo co, upravené a ty mě zlobily, časem to začalo nedefinovatelně kmitat, když jsem to nejméně čekal a neměl jsem to čím měřit. Začaly vypadávat pojistky a mě to už nebavilo a chtěl jsem stejně změnu. Tak jsem ubastlil konce z těch 3876T a to je něco jiného. Překopal jsem i korekce a předzesilovač na přenosku MG a udělal ochranu na repro. Použil jsem jen tu původní bednu. Ta je z roku 1977.
Přílohy
P1020105.JPG
(84.51 KiB) Staženo 81 x
P1020104.JPG
(90.34 KiB) Staženo 71 x
P1020103.JPG
(86.45 KiB) Staženo 69 x
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#24 Příspěvek od Cust »

ja mám téměř hotové to DPA, už stačí osadit kondíky a může dojít k prvním testům, jen kdyby bylo více času, jsem teď poměrně rozhozený a pracuju na třech projektech současně (když nepočítám to DPA), už aby to skončilo :-)
jak bude DPA kompletně osazené, tak pošlu foto i ze sinusem na plny vykon :-)

schéma a ts viz. muflon0

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“