Odruseni PC repracku

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#31 Příspěvek od Sendyx »

Upřímně řečeno, je načase nakopat pr.el takovým IT zm.dům a prodejcům podobných sr.ček, které spolu nefungují. Reklamujte a oni si pak rozmyslí takový shit prodávat, když jim to každý otříská o palici.

Uživatelský avatar
mysak323f
Příspěvky: 45
Registrován: 10 pro 2006, 01:00

#32 Příspěvek od mysak323f »

Tak zkusim este vytahnout tu UPSku. na slabej zdroj bych to nevidel (teda nevylucuju ze slabej je, tomu bych se nedivil ale delalo mi to i pri pripojeni an nekolik jinejch zdroju)

EDIT tak UPSka nepomohla stejne jako ostatnim...

Uživatelský avatar
Devo70
Příspěvky: 1284
Registrován: 28 pro 2007, 01:00
Bydliště: Poprad

#33 Příspěvek od Devo70 »

Myslím, že problém vyrieši jedine revízia zariadenia. Pokiaľ si zdatný amatér rozobrať, obkresliť zapojenie. Porovnať s katalógovými listami, či sa na niečom nešetrilo, neboli vynechané súčiastky na odrušenie.
Alebo sa toho zbav a kúp niečo, čo taký neduh nemá (počul si to hrať, otestoval to v kľude). Známy mal podobný problém s praskaním, zmenil výrobcu a má pokoj.

Uživatelský avatar
mysak323f
Příspěvky: 45
Registrován: 10 pro 2006, 01:00

#34 Příspěvek od mysak323f »

Jo kupovat neco jinyho se mi nechce, do pc uz sem penize davno cpat prestal :) tak snad jedine ty vnitrnosti vyhodit a postavit novy. ale zase ze bych se s tim musel s*** :lol: co sem taknak koukal na desku tak na zesilovace by se datasheet sehnal (sou tam TDAcka) ale pak este hafo vstupnich obvodu coz bude docela zmatek. Stacilo mi kdyz sem cmaral jen sekundarni cast zdroje z PC :)

Uživatelský avatar
kemos
Příspěvky: 43
Registrován: 24 led 2008, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od kemos »

me zase pri zapnuti t 820A praskne v levym kanalu tak taky neim co to je...:(a newim co s tim:'(

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#36 Příspěvek od helios »

mysak323f píše:Jo kupovat neco jinyho se mi nechce, do pc uz sem penize davno cpat prestal :) tak snad jedine ty vnitrnosti vyhodit a postavit novy. ale zase ze bych se s tim musel s*** :lol: co sem taknak koukal na desku tak na zesilovace by se datasheet sehnal (sou tam TDAcka) ale pak este hafo vstupnich obvodu coz bude docela zmatek. Stacilo mi kdyz sem cmaral jen sekundarni cast zdroje z PC :)


Ešte by sa dalo za filtračné kondy napájania dať jednoduchý stabilizátor s násobičom kapacity (NPN trand, zenerka s UZ menším o 2V ako má zdroj, odpor a elyt 100mikro). Netvrdím, že to určite pomôže, ale za pokus to stojí. Aké napájacie nap. nameriaš na zdrojových kondíkoch?
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#37 Příspěvek od Maskot »

Pokud to mas otevrene odpoj napajeni ze zdroje,provizorne pripoj baterie a vyzkousej jestli i pak to bude delat.Tim vyloucis jednu z cest,kterou to tam muze pronikat.

Uživatelský avatar
mysak323f
Příspěvky: 45
Registrován: 10 pro 2006, 01:00

#38 Příspěvek od mysak323f »

Zkousel sem pouzit zdroj ze kteryho bezel muj samodomo zesilovac (bez jakyhokoliv ruseni) a cvakani bylo slyset porad. ta baterka me nenapadla, zkusim ;) na kondiku za usm. je cca 17V pokud se dobre pamatuju

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“