tuner na orava ar-104

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
migi111
Příspěvky: 329
Registrován: 14 led 2008, 01:00

tuner na orava ar-104

#1 Příspěvek od migi111 »

zdravím, mám tu autorádio orava AR-104 a je špatný tuner na ňom...chcem sa spýtať dá sa to niekde zohnať? alebo to hned vrátim lebo už mu niekde povedali nech to capne do koša a to povedal len značku, závadu ani nedopovedal... :) kukal som a nič také nenachádzam :( označenie tunera by malo byť CET-7310 TFR, dakujem

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Jancis1 »

Ja som opravoval AR101 a tiež bol zlý tuner. Volal som do Oravy nech mi to pošlú, ale tam mi povedali akurát cenu 1000Sk a nechceli mi to poslať, lebo nie som opravar spotrebnej elekroniky. Tak mám jedného známeho a ten sa pozná so zmluvným servisákom pre oravu a od neho som ten tuner(nepredávajú len samotnú vstupnú jednotku, ale celý plošák) zohnal za 1100Sk. Vtedy stálo AR101 6000, tak sa to oplatilo.

Uživatelský avatar
migi111
Příspěvky: 329
Registrován: 14 led 2008, 01:00

#3 Příspěvek od migi111 »

dík, aj ked si ma moc nepotešil... že sa nehambia taký rároh a nemožeš na to nič zohnať a keď hej nevedia čo majú za to pýtať :( ja osobne by som nedal za celé nové 1100 :!: a najhoršie je to že napr. teraz spravím závadu s tunerom a o pár mesiacov možem čakať že zas príde s ním príklad že mu ja neviem nečíta cd...človeka môže aj šlak trafiť :guns:

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Jancis1 »

Máš pravdu sú to rárohy, ale vtedy sa to ešte vzhľadom na cenu nového autorádia s mp3 oplatilo. Teraz už by som ani ja nekupoval ten tuner. Je to autorádio kamoša a našťastie mu zatiaľ ide po oprave asi dva, tri roky.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od robo »

migi111 píše:zdravím, mám tu autorádio orava AR-104 a je špatný tuner na ňom...chcem sa spýtať dá sa to niekde zohnať? alebo to hned vrátim lebo už mu niekde povedali nech to capne do koša a to povedal len značku, závadu ani nedopovedal... :) kukal som a nič také nenachádzam :( označenie tunera by malo byť CET-7310 TFR, dakujem
Jak spatny tuner. Uz jsem se setkal s 3ks autoradii kde tuner pouze sumel, nebo hrala pouze jedna stanice z fm pasma. Reseni bylo studenak civky v plosnaku.

Uživatelský avatar
migi111
Příspěvky: 329
Registrován: 14 led 2008, 01:00

#6 Příspěvek od migi111 »

Nezvyknem sa vŕtať do kanálových voličov keď tak vymením, aj keď sa mi už podarilo spraviť na telke tiež bol len špatný spoj na vstupe... iné mi asi neostáva aj tak skoro nič nechytá keď sa to nedá zohnať kuknem na to a dám vedieť, zatiaľ dík 8-)

Uživatelský avatar
migi111
Příspěvky: 329
Registrován: 14 led 2008, 01:00

#7 Příspěvek od migi111 »

Robo dík predsa som rozobral celé to rádio skoro do súčiastky (inak to ani nejde) a povedal som si: buď alebo... :roll: lebo aj tak nič nechytalo a mal si pravdu 2 studenáky v tom tuner :oops:

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“