VCR AVEX - Hodiny

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
SIMPLiCITY
Příspěvky: 27
Registrován: 28 čer 2007, 02:00

VCR AVEX - Hodiny

#1 Příspěvek od SIMPLiCITY »

Dobry den

nasiel som polorozbite video AVEX :cry: a chcel by som z neho zachranit aspon display. Rad by som ho pouzil na zobrazovanie hodin. Preto by som rad vedel, ktore moduly a co vsetko treba k tomu aby tento pozostatok mohol fungovat ako digitalne hodiny.
Budem vdacny za akekolvek informacie.
"Ja som nezabil človeka, ale princíp!"

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Člověče, to je síla co chceš dělat ale proč ne. V každým případě musí být základní deska se zdrojem, DSP na čelním panelu kde je vlastní dispay a modul na kterým je záložní baterka. Mechanika k tomu potřeba nebude a ostatní desky asi taky ne.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
SIMPLiCITY
Příspěvky: 27
Registrován: 28 čer 2007, 02:00

#3 Příspěvek od SIMPLiCITY »

mi-ro píše:Člověče, to je síla co chceš dělat ale proč ne. V každým případě musí být základní deska se zdrojem, DSP na čelním panelu kde je vlastní dispay a modul na kterým je záložní baterka. Mechanika k tomu potřeba nebude a ostatní desky asi taky ne.
dakujem za informacie...ostava mi teda zohnat modul s bateriou...je na nom nejaky procesor?

PS: nemas schemu?
"Ja som nezabil človeka, ale princíp!"

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#4 Příspěvek od mi-ro »

Kompletní dokumentaci mám v práci, je to ale asi 50 listů A4. Co v tom videu máš? Jestli chybí nějaké moduly-poznáš na první pohled.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
SIMPLiCITY
Příspěvky: 27
Registrován: 28 čer 2007, 02:00

#5 Příspěvek od SIMPLiCITY »

mi-ro píše:Kompletní dokumentaci mám v práci, je to ale asi 50 listů A4. Co v tom videu máš? Jestli chybí nějaké moduly-poznáš na první pohled.
mozem ta poprosit o schemu, ja uz polaborujem..
dakujem
"Ja som nezabil človeka, ale princíp!"

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “