jak si zaplatit rapid

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
valla
Příspěvky: 614
Registrován: 12 úno 2006, 01:00

jak si zaplatit rapid

#1 Příspěvek od valla »

ako si mam zaplatit rapidshare?

Uživatelský avatar
kondor
Příspěvky: 193
Registrován: 31 črc 2005, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#2 Příspěvek od kondor »

Zkus to tady,já to tak mám a v pohodě
http://predplacenky.cz/
Kondor

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od stepa »

Zacni cist tohle forum...resi se to ted v jednom threadu. Predplacenky jsou cesky, Slovaci maj tohle:http://www.cvaknito.sk/ a odkaz na tu diskuzi:
http://elektroworld.info/modules.php?na ... &start=375

Uživatelský avatar
DiGiCo
Příspěvky: 331
Registrován: 11 črc 2006, 02:00
Bydliště: Trutnovsko
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od DiGiCo »

Zaregistrovat si účet u PayPal, pak to funguje stejně, jako když platíš kartou v obchodě...

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od stepa »

DiGiCo píše:Zaregistrovat si účet u PayPal, pak to funguje stejně, jako když platíš kartou v obchodě...
Kvuli rapidu si zarizovat dalsi ucet je uplna pitomost, kor kdyz existuji ceske/slovenske servery, pro koupi premium uctu a je mozno platit do ceskych/slovenskych bank.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od jezevec »

Já používám toto:
http://www.rapidspool.cz/
Zaplatím 30kč SMSkou a mám 5G na měsíc. Můžeš si zvolit tarif.

Uživatelský avatar
DiGiCo
Příspěvky: 331
Registrován: 11 črc 2006, 02:00
Bydliště: Trutnovsko
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od DiGiCo »

stepa píše:Kvuli rapidu si zarizovat dalsi ucet je uplna pitomost, kor kdyz existuji ceske/slovenske servery, pro koupi premium uctu a je mozno platit do ceskych/slovenskych bank.
PayPal není účet v pravém slova smyslu, je to jen vlastně zprostředkovatel plateb z Tvé karty za nějaké zboží... Nic to nestojí, je to celkem bezpečné a při nákupech přes net v zahraničí jeden z nejlepších a nejlevnějších způsobů. Například na eBay akceptuje platby přes PayPal naprostá většina obchodníků. A nejen tam...

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od stepa »

Kdyby sis to co jsem napsal poradne precetl, pisu JENOM KVULI RAPIDU. Je jasny, ze jestli chci nakupovat na ebay, pripadne u amiku, nic jineho mi nezbyde.

Kdyz jsme u toho paypalu...mas vic druhu uctu, muzes mit i "oboucestny", tzn. ze muzes posilat i prijimat prachy, zalezi jaky typ uctu si vyberes. A neni pravda ze je zdarma, zdarma je pouze vedeni uctu a transakce v mene, te zeme, kde je regly. Pokud platis do zahranicni meny, je poplatek asi 2,5% za prevod(nevim jak to je dnes presne).

A co je to jineho, kdyz ne ucet? Jsou tam ulozeny moje prachy, muzu z toho vybirat(kdyz si to zvolim) a muzu tam ukladat. V pripade ze tam neni dost penez, strhne se debet z karty, na kterou je paypal ucet zaregistrovany.

Uživatelský avatar
DiGiCo
Příspěvky: 331
Registrován: 11 črc 2006, 02:00
Bydliště: Trutnovsko
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od DiGiCo »

stepa píše:Kdyby sis to co jsem napsal poradne precetl, pisu JENOM KVULI RAPIDU. Je jasny, ze jestli chci nakupovat na ebay, pripadne u amiku, nic jineho mi nezbyde.

Kdyz jsme u toho paypalu...mas vic druhu uctu, muzes mit i "oboucestny", tzn. ze muzes posilat i prijimat prachy, zalezi jaky typ uctu si vyberes. A neni pravda ze je zdarma, zdarma je pouze vedeni uctu a transakce v mene, te zeme, kde je regly. Pokud platis do zahranicni meny, je poplatek asi 2,5% za prevod(nevim jak to je dnes presne).

A co je to jineho, kdyz ne ucet? Jsou tam ulozeny moje prachy, muzu z toho vybirat(kdyz si to zvolim) a muzu tam ukladat. V pripade ze tam neni dost penez, strhne se debet z karty, na kterou je paypal ucet zaregistrovany.
Tak když už se máme chytat za slovíčka... Ano, jenom kvůli jedné platbě se to pravděpodobně nevyplatí zřizovat. Zadarmo je zřízení účtu, netvrdil jsem, že neplatíš za transakce (PayPal z něčeho žít musí, stejně jako každá jiná společnost "obchodující" s penězma) Od klasického bankovního účtu jej odlišuje právě to, že PP účet zřídíš přes net, nemusíš nikam chodit, podepisovat smlouvy, platit poplatky za vedení atd. a narozdíl od účtu v bance tam žádný prachy uložený nemáš, ty se ukládají (v případě účtu, který umožňuje platby i přijímat) na Tvůj účet v normální bance a stejně tak v případě odchozí platby čerpáš peníze ze svého běžného účtu. Ale je to fakt jen slovíčkaření... Nicméně jsem původnímu tazateli navrhl variantu, kterou mám sám odzkoušenou (avšak netvrdím, že to musí být právě ta nejlepší varianta) a nemyslím, že je hned nutné nápad označovat za pitomost :wink:

Je to věc názoru, jestli se vyplatí PayPal účet mít, já třeba (vzhledem k tomu, že často nakupuju přes net) ho beru jako nutnost.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od stepa »

Jo v pohode...konstruktivni debata :)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#11 Příspěvek od Radix »

Prý je výhodnější moneybookers.com, ale osobní zkušenost nemám, tak nevím.

Uživatelský avatar
DiGiCo
Příspěvky: 331
Registrován: 11 črc 2006, 02:00
Bydliště: Trutnovsko
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od DiGiCo »

stepa píše:Jo v pohode...konstruktivni debata :)
Jasný :wink:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“