SWITCH???

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
softstarter
Příspěvky: 27
Registrován: 22 srp 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

SWITCH???

#1 Příspěvek od softstarter »

Zdravím Vás...Prosím o vysvětlení jaký je rozdíl mezi DiSEqC 1.0 a DiSEqC 2.0?Mám digitální příjmač OPENBOX a ten ma v nastavení přepínání pouze možnost 1.0 a 1.2.Někdy se mi stane že se Switch nepřeklopí a tím pádem nenaskočí obraz z navoleného satelitu.V prodejně mi prodali DiSEqC 2.0 nemůže to být tím switchem?

Uživatelský avatar
softstarter
Příspěvky: 27
Registrován: 22 srp 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

Konecne

#2 Příspěvek od softstarter »

Vazeni pratele uz jsem na to prisel!Pokud budete pro sve recivery pouzivat prepinani druzic pomoci DiSEqC vyvarujte se koupi LBN znacky GLOBO tyhle stroje nespolupracuji s DiSEqC,chovalo se to velice zvlastne nekdy prepinalo mezi druzicemi bez problemu,ale treba napr. pri prepnuti z predvolby c.1 na 895 naskocilo ze neni zadny signal,trapil jsem se s tim jako blazen ,ale nakonec jsem vyloucil SWITCH vymenil konvertory za klasiku LBN singl MTI AP8 - XT2E,0.3 dB a je to super.Takze pratele pozor na GLOBO...

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#3 Příspěvek od miroja »

Aky mas Openbox? 800 alebo 820? Ako si s nim spokojny? Co si na tom rozchodil (bez kary)?
Uvazujem o 820-ke, preto ta zvedavost :wink:

Uživatelský avatar
softstarter
Příspěvky: 27
Registrován: 22 srp 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#4 Příspěvek od softstarter »

Vlastním OPENBOX X-820CI jsem stim maximalne spokojen jedu na tom bez karet bezplatne mi jede JOJ,MARKIZA,vsechny STV,CT1,CT2,PRIMA,CT24,CT4,krome NOVY jede vse takze Czech-link a Slovak-link uplne zadarmo staci pristroj propojit s PC krizenym kabelem pres COM1 a zadat kody rucne pres software...Muzu vrele doporucit

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#5 Příspěvek od miroja »

Czech/Slovak link nie je az taky velky problem (zatial). Skor ma zaujimali ine programy. Napriklad VH1-ky, MTV-ka....
Ake druzice prijmas (okrem Astra23W)?

Uživatelský avatar
softstarter
Příspěvky: 27
Registrován: 22 srp 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#6 Příspěvek od softstarter »

MTV - ka chytam vsechny mam ASTRU 3A/KU,,ASTRU 1A,,HOTBIRD

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#7 Příspěvek od miroja »

Kolko MTV-cok? Styri? A co VH1, VH1 clasic, National geograffic. Ide? Mohol by si mi pls. poslat settings? Dik, miroja (zavivac) post.sk

Uživatelský avatar
softstarter
Příspěvky: 27
Registrován: 22 srp 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#8 Příspěvek od softstarter »

Mas to na emailu sory za opozdeni obednaval jsem dalsi za dobrou cenu

http://www.ivo-pt.cz/satelitni-technika ... -b9.19.htm

Uživatelský avatar
softstarter
Příspěvky: 27
Registrován: 22 srp 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#9 Příspěvek od softstarter »

VH cka Jedou i National Geografic!!!!

Uživatelský avatar
pahreba
Příspěvky: 65
Registrován: 24 úno 2006, 01:00
Bydliště: 10km od Žiliny

#10 Příspěvek od pahreba »

softstarter píše:Vlastním OPENBOX X-820CI jsem stim maximalne spokojen jedu na tom bez karet bezplatne mi jede JOJ,MARKIZA,vsechny STV,CT1,CT2,PRIMA,CT24,CT4,krome NOVY jede vse takze Czech-link a Slovak-link uplne zadarmo staci pristroj propojit s PC krizenym kabelem pres COM1 a zadat kody rucne pres software...Muzu vrele doporucit
to akoze nemas v nom kartu a chytas kodovane programy? Dobre som pochopil. Ak ano mozes mi poslat ten program alebo tie kody na moj e-mail?

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#11 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 21:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pahreba
Příspěvky: 65
Registrován: 24 úno 2006, 01:00
Bydliště: 10km od Žiliny

#12 Příspěvek od pahreba »

kondik píše:
pahreba píše:
softstarter píše:Vlastním OPENBOX X-820CI jsem stim maximalne spokojen jedu na tom bez karet bezplatne mi jede JOJ,MARKIZA,vsechny STV,CT1,CT2,PRIMA,CT24,CT4,krome NOVY jede vse takze Czech-link a Slovak-link uplne zadarmo staci pristroj propojit s PC krizenym kabelem pres COM1 a zadat kody rucne pres software...Muzu vrele doporucit
to akoze nemas v nom kartu a chytas kodovane programy? Dobre som pochopil. Ak ano mozes mi poslat ten program alebo tie kody na moj e-mail?
Si dva roky pozadu, doba sa zmenila a aj kodovacie systemy, tak sa uspokoj s tym co mas (inak digi-tv ide ale pssst nikonu to nepovedz :-) )
no ale ako to funguje? inak ja si chcem kupit kart skylink a je to vyhoda ze su tam uz aj ceske programy takze budem mat pokoj, dufam :D

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#13 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 21:20, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#14 Příspěvek od miroja »

Nielen balik z Intelsatu 1002 ide v EMU, ale aj napriklad z Hotbirdu, Astry19,2; Astry23,5..ale ako pisal Kondik.. pssst, lebo je to len na studijne ucely :wink:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “