Osciloskop TM694

Opravy, renovace, schemata historické techniky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oveki
Příspěvky: 1
Registrován: 06 dub 2008, 02:00

Osciloskop TM694

#1 Příspěvek od oveki »

Lidičky, překáží mi tu ta krásná stará elektronková věc. Je to tedy spíš oscilograf, protože moc na měření to není, ale na zobrazení průběhu napětí mi to zatím stačilo. Myslím že na něm chrastil potík na délku časové základny, ale jinak fachal. Schema jsem koukal, že je tady v uploaudu. Je to škoda vyhodit. Kdo se ho ujme za odvoz? Wink Nejlépe osobně. Okr. Beroun Vím, zní to jako inzerce, ale fakt za to nic nechci. Mám ho rád a nerad bych, aby skončil na smeťáku. To si taková pěkná věc po jejích dobrých službách nezaslouží. Nebo poraďte, kam napsat, aby se ho ujala dobrá ruka.

Uživatelský avatar
lintik
Příspěvky: 209
Registrován: 12 zář 2004, 02:00
Bydliště: PRAHA SEX (6)

#2 Příspěvek od lintik »

měl bych o něj velký zájem-poslal jsem vám kontakt na soukr.právu

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#3 Příspěvek od tandel »

oveki píše:Lidičky, překáží mi tu ta krásná stará elektronková věc. Je to tedy spíš oscilograf, protože moc na měření to není, ale na zobrazení průběhu napětí mi to zatím stačilo. Myslím že na něm chrastil potík na délku časové základny, ale jinak fachal. Schema jsem koukal, že je tady v uploaudu. Je to škoda vyhodit. Kdo se ho ujme za odvoz? Wink Nejlépe osobně. Okr. Beroun Vím, zní to jako inzerce, ale fakt za to nic nechci. Mám ho rád a nerad bych, aby skončil na smeťáku. To si taková pěkná věc po jejích dobrých službách nezaslouží. Nebo poraďte, kam napsat, aby se ho ujala dobrá ruka.
To je aspoň pěkná nabídka.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od CZJKP1 »

Zdravím, měl bych o oscilograf TM694 zájem. Bydlím v Praze, ale do Berouna to nemam daleko. Prosim, dejte vědet, pokud jej máte.

Jirka

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#5 Příspěvek od fredis »

Toho grose rusa už jsi zprovoznil?! Nebo zprznil, že sháníš druhý..... :lol:

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od CZJKP1 »

Na toho sem ještě nešáhl, nerad bych aby byl ohňostroj. Krom toho jsem usoudil, že měřit metrákovým osciloskopem není to nejlepší ty svaly z toho tahání bolí snad ještě dnes.

Odpovědět

Zpět na „Opravy a restaurování starých elektropřístrojů“