Stahování dat z měřáku přes RS232

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#16 Příspěvek od SMITH »

Voltcraft :D Nápadne sa podobajú na UNI-T

Inak existuje program na vývoj aplikacii pre snímanie portov - LabView
:-) Nikdy neøíkejte, že nìco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udìlá to ! :-)
Úspìch je špatný uèitel. Kvùli nìmu si chytøí lidé myslí, že nemohou prohrát. (Bill Gates)

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Jirka »

Voltcraft (Conrad) k tomu dává na CD nějaký demo software, alespoň u VC-940 byl přiložen, ale co ten soft umí, jsem ještě nezkoušel.
Ale jak píše SMITH, jsou to stejný, jako U-NIT (že by asijská no-name kvalita ?), tak na to bude možná i stejný software.
*****

Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#18 Příspěvek od SMITH »

Kolega má UNIT a , sa ho spýtam , èi nemá od neho nejaký soft.
:-) Nikdy neøíkejte, že nìco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udìlá to ! :-)
Úspìch je špatný uèitel. Kvùli nìmu si chytøí lidé myslí, že nemohou prohrát. (Bill Gates)

Uživatelský avatar
wattman
Příspěvky: 6
Registrován: 01 bře 2008, 01:00

#19 Příspěvek od wattman »

Chci koupit luxmetr s výstupem RS232 a Voltcraft je jediná značka, která takový přístroj nabízí pod 4000Kč (LX-1108). Řešením by též bylo koupit samostatnou sondu na měření intenzity světla dodávanou jako příslušenství k multimetru, ale zřejmě se nic takového nevyrábí, protože se mi nepodařilo nic objevit.

Uživatelský avatar
skopekm
Příspěvky: 13
Registrován: 01 říj 2007, 02:00
Bydliště: České Budějovice

#20 Příspěvek od skopekm »

Luxmetrické sondy vyrábí např. fa Lutron pod označením LX-02. Lze ji zakoupit do 1500 Kč vč. DPH např. zde: http://www.micronix.cz/cz/3.php?loc=showitem&choice=261
Já ji kupoval cca před 3 roky a už tehdá mi byla dodána s malou cca 1,5 cm čočkou splňující současné požadavky. Jinak je lze dokoupit i jako příslušenství k různým revizním přístrojům.

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“